Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bieg imienia ojca Bernarda Kryszkiewicza po raz piąty


Już po raz piąty parafia pw. Św. Stanisława BM oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji promują aktywne i rodzinne spędzanie czasu wolnego, organizując bieg uliczny, poświęcony pamięci urodzonego w Mławie pasjonisty,  ojca Bernarda Kryszkiewicza.

Bieg, tradycyjnie już rozpoczęła ceremonia wypuszczenia gołębi, którą przygotowali mławscy hodowcy. Na starcie biegu w sumie stanęło ponad 290 młodych zawodników, startując w kilku kategoriach wiekowych. Ci najmłodsi, w kategorii wiekowej pięciolatki i młodsi, dystans dwustu metrów przebiegli wraz z rodzicami. Ci nieco starsi biegacze, pokonywali trasę biegu na ogół samodzielnie, niektórzy w tempie rekreacyjnym, inni zawzięcie walcząc o miejsce na podium. Dla dziewcząt i chłopców z klas IV – VI przygotowany był już dystans 600 m, a najdłuższy liczący 1200 m. przebiegły dziewczęta i chłopcy z gimnazjów. Na uczestników biegu czekały medale za zajęcie miejsca na podium, oraz puchary za udział dla przedszkolaków oraz puchary dla najlepszych szkół podstawowych. W tym roku również uczestnicy pobiegli w otrzymanych, pamiątkowych koszulkach V Biegu Ulicznego im. o.Bernarda Kryszkiewicza.

JK

« 1 z 6 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x