Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Bieg imienia ojca Bernarda Kryszkiewicza po raz piąty


Już po raz piąty parafia pw. Św. Stanisława BM oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji promują aktywne i rodzinne spędzanie czasu wolnego, organizując bieg uliczny, poświęcony pamięci urodzonego w Mławie pasjonisty,  ojca Bernarda Kryszkiewicza.

KSP Mława nabór

Bieg, tradycyjnie już rozpoczęła ceremonia wypuszczenia gołębi, którą przygotowali mławscy hodowcy. Na starcie biegu w sumie stanęło ponad 290 młodych zawodników, startując w kilku kategoriach wiekowych. Ci najmłodsi, w kategorii wiekowej pięciolatki i młodsi, dystans dwustu metrów przebiegli wraz z rodzicami. Ci nieco starsi biegacze, pokonywali trasę biegu na ogół samodzielnie, niektórzy w tempie rekreacyjnym, inni zawzięcie walcząc o miejsce na podium. Dla dziewcząt i chłopców z klas IV – VI przygotowany był już dystans 600 m, a najdłuższy liczący 1200 m. przebiegły dziewczęta i chłopcy z gimnazjów. Na uczestników biegu czekały medale za zajęcie miejsca na podium, oraz puchary za udział dla przedszkolaków oraz puchary dla najlepszych szkół podstawowych. W tym roku również uczestnicy pobiegli w otrzymanych, pamiątkowych koszulkach V Biegu Ulicznego im. o.Bernarda Kryszkiewicza.

JK

« 1 z 6 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz