Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Agnieszka Ewa Rychcik-Nowakowska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

100 % na egzaminie gimnazjalnym w „Dwójce”


Egzaminy gimnazjalne już dawno za trzecioklasistami, jednak to właśnie teraz opublikowane zostały wyniki tegorocznych zmagań uczniów klas trzecich. Młodzież z „Dwójki” jak zwykle nie zawiodła, można powiedzieć więcej, w tym roku uczniowie spisali się na medal.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

100 % lub prawie 100%  miało wielu uczniów z następujących przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski / podstawowy i rozszerzony / historia,  

Jaka jest więc recepta na sukces?

To na pewno efekt ciężkiej pracy uczniów i nauczycieli. To nie tak, że do Gimnazjum nr 2  trafia  wyłącznie młodzież zdolna i pilna. Tym, którzy chcą się uczyć i wyróżniać wśród swoich kolegów i koleżanek zapewniamy zajęcia dodatkowe, które rozwijają zainteresowania, twórcze myślenie, kreatywność. Nieco mniej zdolnych motywujemy do pracy na zajęciach wyrównawczych. Każdy trzecioklasista przez cały rok szkolny uczęszcza na zajęcia przygotowujące do egzaminu, a także na zajęcia podczas których uczy się w jaki sposób zapanować nad stresem. Dzięki indywidualnemu podejściu do uczniów, każdy ma szansę na osiągnięcie sukcesu.

Wszystkie podejmowane działania zarówno ze strony nauczycieli jak i uczniów składają się na sukces jaki osiągają gimnazjaliści z „Dwójki”. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów już w szkole średniej.

źródło i zdjęcie: Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
miro

Chyba nie tak dobrze, skoro wyniki są poniżej średniej w powiecie…