Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

100 % na egzaminie gimnazjalnym w „Dwójce”


Egzaminy gimnazjalne już dawno za trzecioklasistami, jednak to właśnie teraz opublikowane zostały wyniki tegorocznych zmagań uczniów klas trzecich. Młodzież z „Dwójki” jak zwykle nie zawiodła, można powiedzieć więcej, w tym roku uczniowie spisali się na medal.

KSP Mława nabór

100 % lub prawie 100%  miało wielu uczniów z następujących przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski / podstawowy i rozszerzony / historia,  

Jaka jest więc recepta na sukces?

To na pewno efekt ciężkiej pracy uczniów i nauczycieli. To nie tak, że do Gimnazjum nr 2  trafia  wyłącznie młodzież zdolna i pilna. Tym, którzy chcą się uczyć i wyróżniać wśród swoich kolegów i koleżanek zapewniamy zajęcia dodatkowe, które rozwijają zainteresowania, twórcze myślenie, kreatywność. Nieco mniej zdolnych motywujemy do pracy na zajęciach wyrównawczych. Każdy trzecioklasista przez cały rok szkolny uczęszcza na zajęcia przygotowujące do egzaminu, a także na zajęcia podczas których uczy się w jaki sposób zapanować nad stresem. Dzięki indywidualnemu podejściu do uczniów, każdy ma szansę na osiągnięcie sukcesu.

Wszystkie podejmowane działania zarówno ze strony nauczycieli jak i uczniów składają się na sukces jaki osiągają gimnazjaliści z „Dwójki”. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów już w szkole średniej.

źródło i zdjęcie: Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "100 % na egzaminie gimnazjalnym w „Dwójce”"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
miro
Gość

Chyba nie tak dobrze, skoro wyniki są poniżej średniej w powiecie…

wpDiscuz