Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zawady. IV Piknik Rodzinny już za nami…


3 czerwca 2017r. w Szkole Podstawowej w Zawadach odbył się IV Piknik Rodzinny, którego organizatorami byli: Rada Rodziców, pani dyrektor, nauczyciele i uczniowie.


Imprezę rozpoczęła część artystyczna w wykonaniu uczniów. Na początek dzieci z klasy I „posprzątały” scenę, wykonując oryginalny taniec z mopami.

Następnie uczniowie zaprezentowali, nagrodzone na konkursach i docenione przez społeczność szkolną piosenki w języku polskim, jak i angielskim. Przedstawili skecze kabaretu „Hrabi”, a trzecioklasiści dynamicznie zatańczyli twista. Piękne, melodyjne piosenki i śmieszne skecze zaprezentowane przez dzieci wywołały zachwyt i uśmiech na twarzach widzów. Wszyscy młodzi, szkolni artyści za swe występy otrzymali gromkie brawa.

Następnym punktem programu Pikniku było podsumowanie innowacji pedagogicznej „Bezpieczeństwo na 6” autorstwa pani E. Sadowskiej i pani dyrektor B. Stańczak. Projekt był realizowany w klasie III. Został przeprowadzony turniej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa. Uczestnicy – uczniowie klasy III oraz ich rodzice wykazali się wiedzą teoretyczną jak i praktyczną na temat pierwszej pomocy przedmedycznej. Przewodnicząca jury – pani Lidia Suwińska, pielęgniarka, chwaliła umiejętności uczniów z zakresu pierwszej pomocy oraz ich wiedzę na ten temat.

Dzieci chętnie brały udział w licznych zabawach i konkursach, prowadzonych przez zaproszonych animatorów, jak i nauczycieli z naszej szkoły. Doskonale bawiły się z klaunem, Myszką Miki, na pompowanej zjeżdżalni oraz korzystały z placu zabaw i boiska; chętnym osobom malowano twarze. Głodnym i spragnionym rodzice oferowali gorące kiełbaski i kaszanki z grilla, zapiekanki, pyszne ciasta i napoje.

W ten słoneczny, pogodny dzień humory dopisywały wszystkim uczestnikom pikniku, którzy miło spędzili czas ze swoimi rodzinami.

źródło i foto: SP w Zawadach

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x