Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wiśniewo – zderzenie 3 aut


Słoneczne ogrody Mława

Dzisiaj w miejscowości Wiśniewo pow. mławski doszło do zderzenia 3 aut.

– Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem 3 aut osobowych na krajowej „siódemce” w miejscowości Wiśniewo otrzymaliśmy o godz. 7:15. Przed przybyciem straży  2 osoby zostały przetransportowane do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz neutralizacji płynów – informuje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława. Okoliczności zdarzenia ustala  policja.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500