Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Piłkarska reprezentacja Gimnazjum nr 2 z wicemistrzostwem Rejonu Ciechanowskiego


Reprezentacja Gimnazjum nr 2 zdobyła wicemistrzostwo Rejonu Ciechanowskiego w piłce nożnej. Turniej odbył się w Baboszewie.

Nasi chłopcy w drodze do finału pokonali drużyny z : Płońska –  7:0, Żuromina – 4:2, Ciechanowa – 3:1. Jednak w finale ulegli gospodarzom – drużynie z Baboszewa 0:2

Start w Mistrzostwach Rejonu był możliwy dzięki zwycięstwu w Mistrzostwach Powiatu, które w tym roku odbywały się w Mławie. Kolejnym sukcesem jest zdobycie Mistrzostwa Powiatu oraz IV miejsca w Rejonie w tzw. „halówce”.

Skład reprezentacji Gimnazjum nr 2 – Juliusz Smoliński – bramkarz, Przemysław Cieślak – kapitan, Bartosz Grabowski, Jakub Czaplicki, Mateusz Adamski, Dominik Benecki, Dawid Rosocha, Krystian Laskowski, Filip Rogalski. Jak się niedawno dowiedzieliśmy dzięki takim rozgrywkom rejonowym jeden z naszych piłkarzy został zauważony          i zaproszony od września do jednego z głównych klubów piłkarskich w Warszawie. Gratulujemy.

źródło i foto Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x