Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Piłkarska reprezentacja Gimnazjum nr 2 z wicemistrzostwem Rejonu Ciechanowskiego


Reprezentacja Gimnazjum nr 2 zdobyła wicemistrzostwo Rejonu Ciechanowskiego w piłce nożnej. Turniej odbył się w Baboszewie.

KSP Mława nabór

Nasi chłopcy w drodze do finału pokonali drużyny z : Płońska –  7:0, Żuromina – 4:2, Ciechanowa – 3:1. Jednak w finale ulegli gospodarzom – drużynie z Baboszewa 0:2

Start w Mistrzostwach Rejonu był możliwy dzięki zwycięstwu w Mistrzostwach Powiatu, które w tym roku odbywały się w Mławie. Kolejnym sukcesem jest zdobycie Mistrzostwa Powiatu oraz IV miejsca w Rejonie w tzw. „halówce”.

Skład reprezentacji Gimnazjum nr 2 – Juliusz Smoliński – bramkarz, Przemysław Cieślak – kapitan, Bartosz Grabowski, Jakub Czaplicki, Mateusz Adamski, Dominik Benecki, Dawid Rosocha, Krystian Laskowski, Filip Rogalski. Jak się niedawno dowiedzieliśmy dzięki takim rozgrywkom rejonowym jeden z naszych piłkarzy został zauważony          i zaproszony od września do jednego z głównych klubów piłkarskich w Warszawie. Gratulujemy.

źródło i foto Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz