Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Piłkarska reprezentacja Gimnazjum nr 2 z wicemistrzostwem Rejonu Ciechanowskiego


Reprezentacja Gimnazjum nr 2 zdobyła wicemistrzostwo Rejonu Ciechanowskiego w piłce nożnej. Turniej odbył się w Baboszewie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Nasi chłopcy w drodze do finału pokonali drużyny z : Płońska –  7:0, Żuromina – 4:2, Ciechanowa – 3:1. Jednak w finale ulegli gospodarzom – drużynie z Baboszewa 0:2

Start w Mistrzostwach Rejonu był możliwy dzięki zwycięstwu w Mistrzostwach Powiatu, które w tym roku odbywały się w Mławie. Kolejnym sukcesem jest zdobycie Mistrzostwa Powiatu oraz IV miejsca w Rejonie w tzw. „halówce”.

Skład reprezentacji Gimnazjum nr 2 – Juliusz Smoliński – bramkarz, Przemysław Cieślak – kapitan, Bartosz Grabowski, Jakub Czaplicki, Mateusz Adamski, Dominik Benecki, Dawid Rosocha, Krystian Laskowski, Filip Rogalski. Jak się niedawno dowiedzieliśmy dzięki takim rozgrywkom rejonowym jeden z naszych piłkarzy został zauważony          i zaproszony od września do jednego z głównych klubów piłkarskich w Warszawie. Gratulujemy.

źródło i foto Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500