Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Oprawa obrazów grafik luster Mława duży wybór ram Mława galeria autorska Przemysław Zalweski sprzedaż obrazów na zamówienie
Logo
meblolux

Wieczfnia Kościelna. Obóz językowy nagrodą dla najlepszych uczniów


Pięcioro uczniów Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej z Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II weźmie udział w wakacyjnym obozie językowym. To wyróżnienie za efekty całorocznej pracy. Koszty obozu pokryje w całości Gmina Wieczfnia Kościelna.Aby zakwalifikować się, dwudziestu uczniów wypełniało karty aplikacyjne, na podstawie których mogli ubiegać się o uczestnictwo w obozie. Każdy otrzymał punkty za swoją całoroczną pracę, m.in. za: udział w zajęciach dodatkowych z języka angielskiego, udział i osiągnięcie sukcesów w konkursach językowych, oceny z języka angielskiego oraz aktywność na zajęciach a także ocenę z zachowania oraz udział w innych działaniach organizowanych w szkole. Ostatecznie zakwalifikowało się pięcioro uczniów naszej szkoły:
– Patrycja Sobecka (Ia),
– Maksymilian Sobotka (IIb)
– Aleksandra Gębala (IIa)
– Patrycja Antosiak (Ia)
– Karina Kozłowska (Ib)

Uczniowie wezmą udział w obozie językowym zorganizowanym w ośrodku „Feniks” w Jastrzębiej Górze w dniach od 31 lipca do 11 sierpnia 2017 roku. Oprócz 20 godzin lekcji teoretycznych o 30 zajęć językowych w terenie organizatorzy zaplanowali szereg innych atrakcji takich jak: wyjazd do Aquaparku, paintball elektroniczny, gra w buble football (odmiana piłki nożnej w której uczestnicy grają w specjalnych kulach wypełnionych powietrzem) a także wiele innych zajęć sportowych i rekreacyjnych.

źródło i foto: Zespół Szkół w Wieczfni Kościelnej

oprac. red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500