Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wieczfnia Kościelna. Obóz językowy nagrodą dla najlepszych uczniów


Pięcioro uczniów Zespołu Szkół w Wieczfni Kościelnej z Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II weźmie udział w wakacyjnym obozie językowym. To wyróżnienie za efekty całorocznej pracy. Koszty obozu pokryje w całości Gmina Wieczfnia Kościelna.

KSP Mława nabór

Aby zakwalifikować się, dwudziestu uczniów wypełniało karty aplikacyjne, na podstawie których mogli ubiegać się o uczestnictwo w obozie. Każdy otrzymał punkty za swoją całoroczną pracę, m.in. za: udział w zajęciach dodatkowych z języka angielskiego, udział i osiągnięcie sukcesów w konkursach językowych, oceny z języka angielskiego oraz aktywność na zajęciach a także ocenę z zachowania oraz udział w innych działaniach organizowanych w szkole. Ostatecznie zakwalifikowało się pięcioro uczniów naszej szkoły:
– Patrycja Sobecka (Ia),
– Maksymilian Sobotka (IIb)
– Aleksandra Gębala (IIa)
– Patrycja Antosiak (Ia)
– Karina Kozłowska (Ib)

Uczniowie wezmą udział w obozie językowym zorganizowanym w ośrodku „Feniks” w Jastrzębiej Górze w dniach od 31 lipca do 11 sierpnia 2017 roku. Oprócz 20 godzin lekcji teoretycznych o 30 zajęć językowych w terenie organizatorzy zaplanowali szereg innych atrakcji takich jak: wyjazd do Aquaparku, paintball elektroniczny, gra w buble football (odmiana piłki nożnej w której uczestnicy grają w specjalnych kulach wypełnionych powietrzem) a także wiele innych zajęć sportowych i rekreacyjnych.

źródło i foto: Zespół Szkół w Wieczfni Kościelnej

oprac. red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz