Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wesprzyj talenty z Humięcina!


Szkoła Podstawowa w Humięcinie wystartowała w konkursie „NIVEA Podwórko Talentów” i walczy o jedno z 20 wyjątkowych Podwórek Talentów NIVEA, przestrzeń, w której dzieci będą mogły połączyć rozwój z zabawą i rodzinnym spędzaniem czasu.

Chcemy rozwijać swoje talenty na podwórku talentów Nivea. Pomóżcie nam to zrealizować głosując na nas!

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji oraz do wsparcia dziecięcych talentów z Humięcina!
https://podworko.nivea.pl/lokalizacja/382-grudusk

Głosowanie trwa do 31 lipca br., a głos na wybraną lokalizację można oddać 1 raz dziennie. 20 lokalizacji z największą liczbą głosów wygra wspaniały plac zabaw z 3. strefami, na których dzieci będą mogły aktywnie spędzać czas, rozwijać kreatywność i wiedzę!

Więcej o konkursie: https://podworko.nivea.pl

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
kibic
4 lata temu

Głosuję na Was codziennie i trzymam kciuki!!!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x