Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Rekord Jokera, Oldboye samodzielnym liderem


KSP Mława nabór

Reprezentant Jokera Jarosław Krystkiewicz włączył się do walki o tytuł króla strzelców tegorocznej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. W rywalizacji z LG wpisał się na listę aż czterokrotnie.

Zespół, w którym występuje, nie miał litości dla outsidera rozgrywek. Skończyło się na rekordzie, jeszcze żadna z ekip w tegorocznej edycji rozgrywek nie zdobyła tak okazałej liczby bramek. Oprócz Krystkiewicza, na listę strzelców wpisali się jeszcze Karol Roniewicz (3) i Daniel Kaczerski (2).

Debiutanci z Easy Net-u wyszli na prowadzenie w konfrontacji z Zielonym Miastem. Precyzyjnym uderzeniem popisał się Damian Włodarski. Kompletu punktów to jednak nie dało. Wyrównał Sławomir Gołębiewski, a po dośrodkowaniu tego samego gracza z rzutu rożnego, celną „główką” popisał się Marcin Rosocha.

Drugi z pierwszoroczniaków KKS Kępa zremisował z Netterem. Do bramki w tym meczu trafili Ovik Galstyan i Maciej Jeziorski. Ten wynik wykorzystali Oldboye. Za sprawą efektownego triumfu nad Marco, zostali samodzielnym liderem rozgrywek. Na nic się zdało ósme w sezonie trafienie Krzysztofa Stępki. Hattrick Mariusza Walczaka i dublet Andrzeja Karpińskiego rozstrzygnęły o losach meczu.

Kolejne spotkania zostaną rozegrane 22 czerwca. Oto zestaw par: Joker – Netter, Zielone Miasto – Marco, Easy Net – KKS Kępa, Oldboy – LG

V kolejka: Zielone Miasto – Easy Net 2:1, LG – Joker 0:9, Marco – Oldboy 1:5 (K. Stępka – M. Walczak 3, A. Karpiński 2), Netter – KKS Kępa 1:1 (M. Jeziorski – O. Galstyan)

Klasyfikacja strzelców: 8 – Krzysztof Stępka (Marco), 7 – Ovik Galstyan (KKS Kępa), 6 – Jarosław Krystkiewicz (Joker), Andrzej Karpiński (Oldboy), 5 – Marcin Rosocha (Zielone Miasto)

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Rekord Jokera, Oldboye samodzielnym liderem"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Wasyl
Gość

Do kiedy trwa liga?

wpDiscuz