Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Rekord Jokera, Oldboye samodzielnym liderem


Słoneczne ogrody Mława

Reprezentant Jokera Jarosław Krystkiewicz włączył się do walki o tytuł króla strzelców tegorocznej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. W rywalizacji z LG wpisał się na listę aż czterokrotnie.

Zespół, w którym występuje, nie miał litości dla outsidera rozgrywek. Skończyło się na rekordzie, jeszcze żadna z ekip w tegorocznej edycji rozgrywek nie zdobyła tak okazałej liczby bramek. Oprócz Krystkiewicza, na listę strzelców wpisali się jeszcze Karol Roniewicz (3) i Daniel Kaczerski (2).

Debiutanci z Easy Net-u wyszli na prowadzenie w konfrontacji z Zielonym Miastem. Precyzyjnym uderzeniem popisał się Damian Włodarski. Kompletu punktów to jednak nie dało. Wyrównał Sławomir Gołębiewski, a po dośrodkowaniu tego samego gracza z rzutu rożnego, celną „główką” popisał się Marcin Rosocha.

Drugi z pierwszoroczniaków KKS Kępa zremisował z Netterem. Do bramki w tym meczu trafili Ovik Galstyan i Maciej Jeziorski. Ten wynik wykorzystali Oldboye. Za sprawą efektownego triumfu nad Marco, zostali samodzielnym liderem rozgrywek. Na nic się zdało ósme w sezonie trafienie Krzysztofa Stępki. Hattrick Mariusza Walczaka i dublet Andrzeja Karpińskiego rozstrzygnęły o losach meczu.

Kolejne spotkania zostaną rozegrane 22 czerwca. Oto zestaw par: Joker – Netter, Zielone Miasto – Marco, Easy Net – KKS Kępa, Oldboy – LG

V kolejka: Zielone Miasto – Easy Net 2:1, LG – Joker 0:9, Marco – Oldboy 1:5 (K. Stępka – M. Walczak 3, A. Karpiński 2), Netter – KKS Kępa 1:1 (M. Jeziorski – O. Galstyan)

Klasyfikacja strzelców: 8 – Krzysztof Stępka (Marco), 7 – Ovik Galstyan (KKS Kępa), 6 – Jarosław Krystkiewicz (Joker), Andrzej Karpiński (Oldboy), 5 – Marcin Rosocha (Zielone Miasto)

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Wasyl

Do kiedy trwa liga?