Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Daniel Kucharski – vicemistrzem województwa mazowieckiego w skoku wzwyż


KSP Mława nabór

Gimnazjalista z „Dwójki” – Daniel Kucharski – został vicemistrzem województwa mazowieckiego w skoku  wzwyż na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Siedlcach.

Swoją karierę sportowca rozpoczął właśnie w tej szkole. To tutaj pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli wychowania fizycznego został dostrzeżony i pokierowany w dyscyplinę sportu – skok wzwyż.

W Mistrzostwach Powiatu zdecydowanie zwyciężył skacząc na wysokość 175 cm tym samym ustanawiając nowy rekord szkoły. W Mistrzostwach Rejonu zajął drugie miejsce skacząc na wysokość 165 cm. Ale największy sukces Daniel osiągnął podczas Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siedlcach, gdzie walczył bardzo ambitnie i zajął II miejsce uzyskując tytuł vicemistrza województwa mazowieckiego osiągając wynik 170 cm.

Gratulujemy!

źródło i zdjęcia: Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz