Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Daniel Kucharski – vicemistrzem województwa mazowieckiego w skoku wzwyż


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Gimnazjalista z „Dwójki” – Daniel Kucharski – został vicemistrzem województwa mazowieckiego w skoku  wzwyż na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Siedlcach.

Swoją karierę sportowca rozpoczął właśnie w tej szkole. To tutaj pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli wychowania fizycznego został dostrzeżony i pokierowany w dyscyplinę sportu – skok wzwyż.

W Mistrzostwach Powiatu zdecydowanie zwyciężył skacząc na wysokość 175 cm tym samym ustanawiając nowy rekord szkoły. W Mistrzostwach Rejonu zajął drugie miejsce skacząc na wysokość 165 cm. Ale największy sukces Daniel osiągnął podczas Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siedlcach, gdzie walczył bardzo ambitnie i zajął II miejsce uzyskując tytuł vicemistrza województwa mazowieckiego osiągając wynik 170 cm.

Gratulujemy!

źródło i zdjęcia: Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500