Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Daniel Kucharski – vicemistrzem województwa mazowieckiego w skoku wzwyż


Gimnazjalista z „Dwójki” – Daniel Kucharski – został vicemistrzem województwa mazowieckiego w skoku  wzwyż na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Siedlcach.

Swoją karierę sportowca rozpoczął właśnie w tej szkole. To tutaj pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli wychowania fizycznego został dostrzeżony i pokierowany w dyscyplinę sportu – skok wzwyż.

W Mistrzostwach Powiatu zdecydowanie zwyciężył skacząc na wysokość 175 cm tym samym ustanawiając nowy rekord szkoły. W Mistrzostwach Rejonu zajął drugie miejsce skacząc na wysokość 165 cm. Ale największy sukces Daniel osiągnął podczas Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Siedlcach, gdzie walczył bardzo ambitnie i zajął II miejsce uzyskując tytuł vicemistrza województwa mazowieckiego osiągając wynik 170 cm.

Gratulujemy!

źródło i zdjęcia: Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x