Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Było mnóstwo atrakcji i wielu ludzi dobrych serc!


W minioną niedzielę w Windykach odbył się Wielki Piknik Charytatywny Viva Windyki, z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na pomoc przykutemu do wózka Krzyśkowi.


Tego dnia goście tłumnie przybyli na festyn do Klubu VIva Windyki. Na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji. Impreza i była świetnie przygotowana i zorganizowana przez wolontariuszy. Jak podkreślają organizatorzy, goście i sponsorzy stanęli na wysokości zadania: – podczas pikniku charytatywnego dla Krzysztofa udało się zebrać około 15 tys. zł.

Zapraszamy do fotorelacji!

« 1 z 4 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x