Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Agnieszka Ewa Rychcik-Nowakowska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Było mnóstwo atrakcji i wielu ludzi dobrych serc!


W minioną niedzielę w Windykach odbył się Wielki Piknik Charytatywny Viva Windyki, z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na pomoc przykutemu do wózka Krzyśkowi.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Tego dnia goście tłumnie przybyli na festyn do Klubu VIva Windyki. Na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji. Impreza i była świetnie przygotowana i zorganizowana przez wolontariuszy. Jak podkreślają organizatorzy, goście i sponsorzy stanęli na wysokości zadania: – podczas pikniku charytatywnego dla Krzysztofa udało się zebrać około 15 tys. zł.

Zapraszamy do fotorelacji!

« 1 z 4 »

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500