Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

24 czerwca. Podaruj książkę na Jana!


KSP Mława nabór

Akcja „Książka na św. Jana” nawiązuje do katalońskiej tradycji dawania sobie książek w święto patrona literatury. W Polsce przyjęto datę dnia imienin Jana Kochanowskiego – najwybitniejszego polskiego pisarza epoki odrodzenia.

Z okazji święta książki Miejska Biblioteka Publiczna im. B. Prusa w Mławie serdecznie zaprasza 24 czerwca br. na pasaż przed biblioteką, gdzie odbędzie się książkowy happening. Podczas spotkania rozdawane będą książki pochodzące od osób, które z różnych względów muszą się ich pozbyć, a nie chcą wyrzucić ich do śmieci, więc przekazują je bibliotece. Mottem akcji jest hasło: „Dawajmy sobie książki na Jana. Podarujmy tego dnia ludziom, których podziwiamy, lubimy i kochamy… książkę”.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz