Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

24 czerwca. Podaruj książkę na Jana!


Słoneczne ogrody Mława

Akcja „Książka na św. Jana” nawiązuje do katalońskiej tradycji dawania sobie książek w święto patrona literatury. W Polsce przyjęto datę dnia imienin Jana Kochanowskiego – najwybitniejszego polskiego pisarza epoki odrodzenia.

Z okazji święta książki Miejska Biblioteka Publiczna im. B. Prusa w Mławie serdecznie zaprasza 24 czerwca br. na pasaż przed biblioteką, gdzie odbędzie się książkowy happening. Podczas spotkania rozdawane będą książki pochodzące od osób, które z różnych względów muszą się ich pozbyć, a nie chcą wyrzucić ich do śmieci, więc przekazują je bibliotece. Mottem akcji jest hasło: „Dawajmy sobie książki na Jana. Podarujmy tego dnia ludziom, których podziwiamy, lubimy i kochamy… książkę”.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500