Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

20 czerwca. Zaproszenie na wernisaż – przegląd twórczości artystów zrzeszonych w ZTZZ


Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie oraz Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie zapraszają na VI Przegląd Twórczości Artystów Zrzeszonych w ZTZZ. Wernisaż wystawy odbędzie się we wtorek 20 czerwca o godz. 15.00 w Sali Wystaw Czasowych mławskiego muzeum.


Zainteresowani zobaczą m.in. zdjęcia, obrazy i haft krzyżykowy.
Autorami prac są: Robert Bartosewicz, Jan Chądzyński, Halina Chudek-Szczaplińska, Irena Chylińska, Artur Dębski, Janusz Grzegorczyk, Wiesław Kiwit, Milena Kordalska, Zdzisław Kruszyński, Krystyna Nowacka, Andrzej Panasiuk, Joanna Rodowicz, Beata Sobieraj, Ewa Stabach, Jacek Stryjewski, Magdalena Szumkowska, Halina Szyc, Dariusz Tadrzyński, Andrzej Walasek i Karolina Zembrzuska. Gościnnie na przegląd zaproszono także artystę rzeźbiarza Jacka Sumeradzkiego.

źródło: ZTZZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x