Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ludzie z żelaza w czołówce. Łachut na Śnieżce, Kwieciński w Augustowie


Nasi triathloniści nie próżnują, choć na trasie jednej imprezy się nie spotkali. Sebastian Kwieciński powalczył w Augustowie, a Wojciech Łachut wybrał się w Karkonosze. Wziął udział w czwartej edycji triathlonu karkonoskiego.

Wyzwanie, które towarzyszyło tej rywalizacji, było ogromne. Śmiałkowie mieli do pokonania dystans 107 kilometrów – wszystko w górskim terenie. Start nastąpił na zamku Czocha, meta została ulokowana na Śnieżce.

Do zawodów zgłosiło się 80 zawodników. Dwóch z nich zeszło przedwcześnie z trasy, reszta uparcie dążyła do celu. Z wody mławianin wybiegł po trzydziestu dwóch minutach. Na odpoczynek nie było czasu. Szybko przesiadł się na rower, a wszystko kończyło się biegiem na odcinku o długości półmaratonu.

Ostatecznie Łachut zakończył zmagania na czwartej pozycji. Do trzeciego w klasyfikacji Krzysztofa Pływaczyka stracił dwie minuty i pięćdziesiąt cztery sekundy. Na pierwszym miejscu ukończył zmagania wrocławianin Michał Rajca.

W tym samym czasie, tyle że we wspominanym na wstępie Augustowie, walczył Kwieciński. Zawody z cyklu Elemential Tri Series zgromadziły kilkuset zawodników. Osiemdziesięciu sześciu wybrało dystans sprinterski, czyli zdecydowało się na pokonanie odcinka o długości prawie 26 kilometrów.

Mławianin ukończył zmagania na dwudziestej dziewiątej lokacie. W kategorii M24, lepszym wynikiem legitymowało się zaledwie ośmiu konkurentów.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x