Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Bójka na dworcu Mława Miasto


Mieszkańcy tych okolic od dość dawna sygnalizowali, że w okolicy dworca Mława Miasto nie jest bezpiecznie. Wcześniej pisaliśmy już o dewastacji wind, a niedawno doszło tam do regularnej bójki dwóch grup młodych ludzi. W sobotę 10 czerwca wieczorem interweniowało tam kilka patroli policji, a do jednego poszkodowanego wezwano karetkę pogotowia.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– Policja otrzymała zgłoszenie awantury pomiędzy dwiema grupami osób na dworcu Mława Miasto. Według wstępnych ustaleń dwie osoby pobiły się, ale nie odniosły poważniejszych obrażeń w postaci ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Sprawa kwalifikuje się do ewentualnego postępowania prywatnoskargowego – podaje podinsp. Piotr Jastrzębowski z KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
Kolec

Oj dzialo sie 5 radiowozow bylo .To prawda dzieja sie tam rozne rzeczy .

Mława M

Rano przed 6, często tam bywają a policjanci w radiowozy śpią.

ktos

widze policje dosc czesto tam raz nawet ich napotkalem jak 1 palil papierosa w radiowozie…

Anonimowo

a ty piles piwo ale udalo ci sie zanim przyjechali :}