Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Bójka na dworcu Mława Miasto


Mieszkańcy tych okolic od dość dawna sygnalizowali, że w okolicy dworca Mława Miasto nie jest bezpiecznie. Wcześniej pisaliśmy już o dewastacji wind, a niedawno doszło tam do regularnej bójki dwóch grup młodych ludzi. W sobotę 10 czerwca wieczorem interweniowało tam kilka patroli policji, a do jednego poszkodowanego wezwano karetkę pogotowia.

KSP Mława nabór

– Policja otrzymała zgłoszenie awantury pomiędzy dwiema grupami osób na dworcu Mława Miasto. Według wstępnych ustaleń dwie osoby pobiły się, ale nie odniosły poważniejszych obrażeń w postaci ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Sprawa kwalifikuje się do ewentualnego postępowania prywatnoskargowego – podaje podinsp. Piotr Jastrzębowski z KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Bójka na dworcu Mława Miasto"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Kolec
Gość

Oj dzialo sie 5 radiowozow bylo .To prawda dzieja sie tam rozne rzeczy .

Mława M
Gość

Rano przed 6, często tam bywają a policjanci w radiowozy śpią.

ktos
Gość

widze policje dosc czesto tam raz nawet ich napotkalem jak 1 palil papierosa w radiowozie…

Anonimowo
Gość

a ty piles piwo ale udalo ci sie zanim przyjechali :}

wpDiscuz