Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
meblolux

Bójka na dworcu Mława Miasto


Mieszkańcy tych okolic od dość dawna sygnalizowali, że w okolicy dworca Mława Miasto nie jest bezpiecznie. Wcześniej pisaliśmy już o dewastacji wind, a niedawno doszło tam do regularnej bójki dwóch grup młodych ludzi. W sobotę 10 czerwca wieczorem interweniowało tam kilka patroli policji, a do jednego poszkodowanego wezwano karetkę pogotowia.

Słoneczne ogrody Mława

– Policja otrzymała zgłoszenie awantury pomiędzy dwiema grupami osób na dworcu Mława Miasto. Według wstępnych ustaleń dwie osoby pobiły się, ale nie odniosły poważniejszych obrażeń w postaci ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Sprawa kwalifikuje się do ewentualnego postępowania prywatnoskargowego – podaje podinsp. Piotr Jastrzębowski z KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
Kolec

Oj dzialo sie 5 radiowozow bylo .To prawda dzieja sie tam rozne rzeczy .

Mława M

Rano przed 6, często tam bywają a policjanci w radiowozy śpią.

ktos

widze policje dosc czesto tam raz nawet ich napotkalem jak 1 palil papierosa w radiowozie…

Anonimowo

a ty piles piwo ale udalo ci sie zanim przyjechali :}