Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Strażacy znaleźli martwą kobietę


Strażacy wezwani do pomocy w otwarciu drzwi jednego z mieszkań w bloku na Osiedlu Książąt Mazowieckich dostali się do mieszkania przez okno. W pomieszczeniu znajdowała się martwa, 79 – letnia kobieta.


15 czerwca o godz. 18:24 mławscy strażacy otrzymali zgłoszenie, że brak jest kontaktu ze starszą osobą mieszkającą w jednym z bloków na Osiedlu Książąt Mazowieckich, a drzwi do mieszkania są zamknięte.

– Do działań ratowniczych wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Strażacy dostali się do mieszkania zlokalizowanego na drugim pietrze za pomocą podnośnika hydraulicznego. Przez okno weszli do mieszkania. W pomieszczeniu, na podłodze leżała martwa, 79 – letnia kobieta. Klucz od drzwi był w zamku od wewnątrz pomieszczenia. Dalsze działania podjęła policja oraz pogotowie – podaje bryg. Marek Augustynowicz z PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x