Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mława. Strażacy znaleźli martwą kobietę


Strażacy wezwani do pomocy w otwarciu drzwi jednego z mieszkań w bloku na Osiedlu Książąt Mazowieckich dostali się do mieszkania przez okno. W pomieszczeniu znajdowała się martwa, 79 – letnia kobieta.

KSP Mława nabór

15 czerwca o godz. 18:24 mławscy strażacy otrzymali zgłoszenie, że brak jest kontaktu ze starszą osobą mieszkającą w jednym z bloków na Osiedlu Książąt Mazowieckich, a drzwi do mieszkania są zamknięte.

– Do działań ratowniczych wyjechały dwa zastępy JRG Mława. Strażacy dostali się do mieszkania zlokalizowanego na drugim pietrze za pomocą podnośnika hydraulicznego. Przez okno weszli do mieszkania. W pomieszczeniu, na podłodze leżała martwa, 79 – letnia kobieta. Klucz od drzwi był w zamku od wewnątrz pomieszczenia. Dalsze działania podjęła policja oraz pogotowie – podaje bryg. Marek Augustynowicz z PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz