Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

25 czerwca. KONKURS NA NAJLEPSZEGO BUGAJA


Już 25 czerwca 2017 najodważniejsi mławscy specjaliści od wypieku dań regionalnych, staną po raz drugi do rywalizacji i zawalczą o nagrody pieniężne w KONKURSIE NA NAJLEPSZEGO BUGAJA, organizowanego pod patronatem Burmistrza Miasta Mława.

Słoneczne ogrody Mława

Wszystkich mławian zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie zachęcamy do dokładnego przeczytania regulaminu i przyjścia ze swoim specjałem do parku miejskiego przed godz. 18.00 na imprezę TANECZNE SMAKI MAZOWSZA, na której będzie można nie tylko smakować przygotowanych przez konkurentów bugajów, ale również zobaczyć występy ludowych zespołów artystycznych i chóru seniorów Cantare.

Nie musisz być szefem kuchni, by zostać zwycięzcą! Wystarczy, że lubisz piec i robisz to dobrze, a najlepiej wychodzi Ci babka ziemniaczana.

UWAGA!
We wcześniej przygotowanym punkcie, na terenie parku w Mławie, pracownicy MDK będą przyjmować zgłoszenia na konkurs już od godz. 17.00. Zachęcamy do wypełnienia formularza już wcześniej i zadbania o prezentację swojego dania.

Jury wyłoni trzech zwycięzców tej kulinarnej rywalizacji i wręczy symboliczne czeki, które będzie można zrealizować w kasie Miejskiego Domu Kultury w Mławie.

Pochwal się swoim talentem i pokaż, że zasługujesz na tytuł najlepszego mławskiego mistrza sztuki kulinarnej.

TANECZNE SMAKI MAZOWSZA, godz. 18.00, park miejski w Mławie.

Regulamin_konkursu_i_karta_zgloszenia

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500