Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Piknik rodzinny we francuskim stylu


Trójkolorowe chorągiewki w parku, wystrój sceny oraz francuskie tańce i melodie – to mławskie „Pola Elizejskie” wraz z piknikiem rodzinnym, zorganizowanym z okazji rozpoczęcia budowy oczyszczalni ścieków przez francuską grupę Suez. Piknikowi towarzyszyło wręczenie nagród w konkursie plastycznym pt. „Dlaczego woda jest ważna” oraz adresowany do rodzin quiz, w którym nagrody – laptop i aparaty fotograficzne – ufundował francuski inwestor.

Słoneczne ogrody Mława

Ci z mieszkańców, którzy przyszli wczoraj do parku,  w rozstawionych namiotach mogli zapoznać się historią koncernu Suez, spróbować francuskich ciasteczek pieczonych przez mławską szkołę gastronomiczną czy przyrządzić koktajl owocowy za pomocą wirówki napędzanej za pomocą roweru. Na młodszych uczestników pikniku czekały też inne atrakcje. Była wata cukrowa, malowanie twarzy, namiot z francuskimi bajkami, trampolina i dmuchana zjeżdżalnia, strefa malucha z animatorami oraz gry i zabawy.

Na scenie wystąpili m.in.  laureaci konkursów piosenki francuskiej, Grupa Rekonstrukcyjna, Ludowy Zespół Mławiacy, Ewa Stabach  z recitalem utworów Edith Piaf oraz soliści PSM w Mławie. Pokazy tańca przygotowały grupy taneczne Miejskiego Domu Kultury.

JK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
Ongiś

Pytanie, czy warto świętować fakt, że jest to obecnie najdłuższy kontrakt w formule partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce?!

TO--JA mławianin

Czyżby skończyło się PPP z mławskim biznesem????? czekamy na imprezę w wykonaniu rodzimych biznesmenów.

Anonimowo

Tak, tak, cieszcie się drodzy mieszkańcy i radujcie, bo niedługo już będziecie płakać i przeklinać burmistrza, jego pomysły z PPP oraz francuską grupę Suez