Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Piknik rodzinny we francuskim stylu


Trójkolorowe chorągiewki w parku, wystrój sceny oraz francuskie tańce i melodie – to mławskie „Pola Elizejskie” wraz z piknikiem rodzinnym, zorganizowanym z okazji rozpoczęcia budowy oczyszczalni ścieków przez francuską grupę Suez. Piknikowi towarzyszyło wręczenie nagród w konkursie plastycznym pt. „Dlaczego woda jest ważna” oraz adresowany do rodzin quiz, w którym nagrody – laptop i aparaty fotograficzne – ufundował francuski inwestor.

KSP Mława nabór

Ci z mieszkańców, którzy przyszli wczoraj do parku,  w rozstawionych namiotach mogli zapoznać się historią koncernu Suez, spróbować francuskich ciasteczek pieczonych przez mławską szkołę gastronomiczną czy przyrządzić koktajl owocowy za pomocą wirówki napędzanej za pomocą roweru. Na młodszych uczestników pikniku czekały też inne atrakcje. Była wata cukrowa, malowanie twarzy, namiot z francuskimi bajkami, trampolina i dmuchana zjeżdżalnia, strefa malucha z animatorami oraz gry i zabawy.

Na scenie wystąpili m.in.  laureaci konkursów piosenki francuskiej, Grupa Rekonstrukcyjna, Ludowy Zespół Mławiacy, Ewa Stabach  z recitalem utworów Edith Piaf oraz soliści PSM w Mławie. Pokazy tańca przygotowały grupy taneczne Miejskiego Domu Kultury.

JK

« 1 z 3 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Piknik rodzinny we francuskim stylu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Ongiś
Gość

Pytanie, czy warto świętować fakt, że jest to obecnie najdłuższy kontrakt w formule partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce?!

TO--JA mławianin
Gość

Czyżby skończyło się PPP z mławskim biznesem????? czekamy na imprezę w wykonaniu rodzimych biznesmenów.

Anonimowo
Gość

Tak, tak, cieszcie się drodzy mieszkańcy i radujcie, bo niedługo już będziecie płakać i przeklinać burmistrza, jego pomysły z PPP oraz francuską grupę Suez

wpDiscuz