Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień rodziny w Dębsku


Wspólne działania Szkoły Podstawowej w Dębsku, rodziców i Koła Gospodyń Wiejskich „Ale babki” 14 czerwca, zaowocowały przygotowaniem festynu rodzinnego dla dzieci i rodziców z mnóstwem ciekawych wydarzeń.

Na początku, w świetlicy wiejskiej w Dębsku wystawiona została inscenizacja wiersza Juliana Tuwima pt. „Rzepka”. W przedstawieniu wystąpiły zarówno dzieci jak i ich rodzice, brawurowo i zabawnie wcielając się w role chętnych do wyrwania rzepki. Równie dynamiczny i starannie wyćwiczony był pokaz rock and rolla w wykonaniu uczniów szkoły, nagrodzony zresztą rzęsistymi brawami. Potem już na placu przed świetlicą zaprezentowała się Młodzieżowa Orkiestra „Arka” z Dzierzgowa pod batutą kapelmistrza Tomasza Pawlaka, a koordynacją i barwnymi układami choreograficznymi czarowały słuchaczy mażoretki. Jako przerywniki w koncercie, kapelmistrz stosował ciekawe opowiadania o muzyce i orkiestrze. Zaimprowizował też konkurs z nagrodą, na rozpoznanie jednej z polskich melodii filmowych. Nie były to jednak jedyne atrakcje. Nie zabrakło i tym razem dmuchanych zamków, zjeżdżalni i zawsze budzących nie tylko chłopięcą ciekawość wozów strażackich. Były również gry, zabawy i konkursy, a także poczęstunek dla uczestników festynu.

JK

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
DZIADKOWIE
DZIADKOWIE
4 lata temu

WSPANIAŁA IMPREZA SUPER ATRAKCJE, WIELKI UKŁON W STRONĘ ORGANIZATORÓW

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x