Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Działania prewencyjne „Boże Ciało 2017”


Policja już od wczoraj prowadzi działania prewencyjno – kontrolne pn. „Boże Ciało”. W najbliższych dniach na drogach całego kraju pojawi się więcej patroli, które będą sprawdzać stan techniczny pojazdów, stosowanie pasów bezpieczeństwa, a także czy prowadzący auta są trzeźwi. Bezpieczeństwo jednak w głównej mierze zależy od samych kierujących, dlatego apelujemy o rozwagę. Pod policyjnym nadzorem będą także piesi i rowerzyści.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x