Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uczennice „Wyspianum” wyśpiewały nagrody


od lewej: Natalia Siwiec, Olga Sobolewska

8 czerwca br. Natalia Siwiec oraz Olga Sobolewska reprezentowały Społeczne Gimnazjum „Wyspianum” w finale V Mazowieckiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Kozienicach.

W przesłuchaniach wzięło udział 22 uczestników. Obie nasze reprezentantki  bardzo dobrze zaprezentowały swoje umiejętności. Olga Sobolewska zajęła 1 miejsce, a Natalia Siwiec otrzymała wyróżnienie w kategorii gimnazja.

Wcześniejsze eliminacje do konkursu odbyły się w Domu Kultury w Mławie 25 maja br. Dziewczęta chodzą również do Państwowej Szkoły Muzycznej w Mławie, Natalia do klasy śpiewu solowego, Olga – skrzypiec.

red.

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x