Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Uczennice „Wyspianum” wyśpiewały nagrody


od lewej: Natalia Siwiec, Olga Sobolewska

8 czerwca br. Natalia Siwiec oraz Olga Sobolewska reprezentowały Społeczne Gimnazjum „Wyspianum” w finale V Mazowieckiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Kozienicach.

W przesłuchaniach wzięło udział 22 uczestników. Obie nasze reprezentantki  bardzo dobrze zaprezentowały swoje umiejętności. Olga Sobolewska zajęła 1 miejsce, a Natalia Siwiec otrzymała wyróżnienie w kategorii gimnazja.

Wcześniejsze eliminacje do konkursu odbyły się w Domu Kultury w Mławie 25 maja br. Dziewczęta chodzą również do Państwowej Szkoły Muzycznej w Mławie, Natalia do klasy śpiewu solowego, Olga – skrzypiec.

red.

 

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz