Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Startujemy w niedzielę: charytatywny piknik rodzinny – dla Krzyśka!


Już w najbliższą niedzielę, 18 czerwca, zapraszamy na Wielki Piknik Charytatywny dedykowany przykutemu do wózka Krzyśkowi! Viva Windyki – zaczynamy już o 15.00. Czeka na Was dobra muzyka i same atrakcje. Możesz też zrobić coś dobrego dla Krzyśka.

Krzysiek rok temu uległ poważnemu wypadkowi w pracy. Został porażony prądem wysokiego napięcia i spadł z wysokości 8 metrów z pojazdu torowego. W efekcie doszło do zatrzymania pracy serca, skomplikowanego złamania kręgosłupa, niedowładu kończyn dolnych i częściowo górnych. Cierpi na padaczkę pourazową, ma spalone nerwy całego ciała.

Dotychczas przeszedł skomplikowane operacje i rehabilitację szpitalną, ale potrzebuje dalszej i intensywnej rehabilitacji. Krzysiek porusza się jedynie na wózku w swoim mieszkaniu na trzecim pietrze w bloku. Ma dla kogo żyć. W codziennej walce o poprawę zdrowia wspiera go żona Sylwia i córeczki: trzyletnia Lenka i czteromiesięczna Marcelinka. Wspierają ich i pomagają też przyjaciele.

Festyn w Windykach, to jedno z takich działań. Oprócz wielu, wielu atrakcji i zabawy, tak dla dorosłych jak i dzieci, będzie okazja, aby wesprzeć rehabilitację Krzysztofa. Całkowity dochód z imprezy organizatorzy przeznaczają na leczenie Krzyska. Wśród form wsparcia przewidziane są też konkursy i licytacje. Osoby chętne mogą przekazywać na licytację przedmioty, lub oferować bony, bądź usługi. W tej sprawie można skorzystać z pośrednictwa redakcji „Codziennika” (email: [email protected]//codziennikmlawski.pl, tel. 505 005 399).

Cały czas można też przekazywać wsparcie pieniężne dla Krzyśka za pośrednictwem Fundacji Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym.

Nr konta 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001, z dopiskiem Żakiewicz, 7095.

Darmowe przewozy autokarami w obie strony!

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x