Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dwa wakaty, dwa konkursy


fot. pixabay

Burmistrz Sławomir Kowalewski ogłosił dwa postępowania konkursowe w celu wyłonienia dyrektorów w dwóch miejskich jednostkach. Chodzi tu o dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 i Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 4 w Mławie. Zarówno w pierwsze jak i w drugiej placówce obecni dyrektorzy – Elżbieta Bieńkowska i Longina Fabisiak, odeszły na emeryturę.

Wymogi dla kandydatów w obu przypadkach są podobne. Kandydat m.in. musi posiadać wykształcenie wyższe, nie może być karany dyscyplinarnie, skazany prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe, nie był karany zakazem pełnienia funkcji związanych z dysponowaniem środkami publicznymi. Kandydatem może być zarówno nauczyciel mianowany bądź dyplomowany, jak również osoba niebędąca nauczycielem, pod warunkiem spełniania wymogów konkursowych. Kandydat oprócz dokumentów poświadczających spełnianie wymogów określonych w ogłoszeniu o konkursie składa uzasadnienie przystąpienia do konkursu wraz z koncepcją funkcjonowania i rozwoju danej placówki.

Oferty można składać do 30 czerwca w kancelarii urzędu miasta. Konkurs prowadzić będzie komisja konkursowa powołana przez burmistrza.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x