Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławskie Święto Rowerów coraz popularniejsze


303 rowerzystów w różnym wieku w niedzielne popołudnie 11 czerwca wyciągnęło swoje jednoślady i zjawiło się na starcie Mławskiego Święta Rowerów. Ta organizowana po raz drugi impreza cieszy się coraz większą popularnością – w ubiegłym roku uczestniczyło w niej 188 osób, w tym 303. Tak jak poprzednio, na trasę często wyruszały całe rodziny.

 Na uczestników czekały przygotowane dwie trasy do wyboru. Dłuższa liczyła ok. 15 km, krótsza ok. 9, wybrane trasy uczestnicy pokonywali wielokrotnie, potwierdzając swoją obecność w punktach kontrolnych. A choć nie chodziło tutaj o jazdę na czas i wyścigi, to rekordziści – Marcin Kubit i Piotr Samselski w ciągu czterech godzin trwania imprezy przejechali 112 km. Oprócz korzyści z walorów rekreacyjnych rajdu, każdy z jego uczestników mógł wylosować atrakcyjne nagrody. W kategorii dorosłych główną nagrodą był 42 calowy telewizor, a dla dzieci – rower górski. Dodatkowymi nagrodami był drobny sprzęt RTV, AGD oraz drobny sprzęt sportowy. W losowaniu w kategorii dorosłych najwięcej szczęścia miał Mariusz Szczechowicz, w kategorii dzieci – Hubert Gawlikowski. Wśród rodzin uczestniczących w rajdzie nagroda – karnet na basen – trafiła w ręce rodziny Wachowiczów. Rowerzyści w trakcie rajdu mieli zapewnione napoje i owoce, a po jego zakończeniu spotkali się na wspólnym grillowaniu. Głównym organizatorem był mławski MOSiR wspomagany przez ZHP Hufiec Mława oraz strażaków z OSP Piekiełko i OSP Mława.

RG.

« 1 z 4 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Fanka
Fanka
4 lata temu

Hubert najlepszy, brawoo! Z ręką w gipsie dałeś radę – szacun!

kibice
kibice
4 lata temu

BRAWO HUBERT :D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x