Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Mama, Tata i Ja”- rodzinnie i wesoło na pikniku w MPS nr 4


10 czerwca w Miejskim Przedszkolu Samorządowym Nr 4 im. E. Szelburg-Zarembiny odbył się Piknik Rodzinny „Mama, Tata i Ja”.


Tego dnia w ogrodzie przedszkolnym na dzieci i ich najbliższych czekało mnóstwo atrakcji m.in. tańce, zabawy integracyjne, malowanie twarzy, bańki mydlane, owocowo-warzywny stragan, pokaz mody dziecięcej, loteria fantowa, grill, słodkości, napoje i zielone koktajle. Nie zabrakło dziecięcych występów. Przedszkolaki zaprezentowały pokazy taneczne oraz przedstawiły obecnym, wyróżniony 1 nagrodą w Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim „W zdrowym ciele zdrowy duch”, wiersz pt. „Abecadło zdrowia”. Prawdziwą niespodzianką okazał się głośny przyjazd strażaków!

Wesoła zabawa, piękna pogoda, a przede wszystkim uśmiechnięte twarze dzieci i rodziców to obrazki, które można było oglądać podczas sobotniego przedpołudnia w przedszkolu.

KK

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x