Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

„Mama, Tata i Ja”- rodzinnie i wesoło na pikniku w MPS nr 4


10 czerwca w Miejskim Przedszkolu Samorządowym Nr 4 im. E. Szelburg-Zarembiny odbył się Piknik Rodzinny „Mama, Tata i Ja”.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Tego dnia w ogrodzie przedszkolnym na dzieci i ich najbliższych czekało mnóstwo atrakcji m.in. tańce, zabawy integracyjne, malowanie twarzy, bańki mydlane, owocowo-warzywny stragan, pokaz mody dziecięcej, loteria fantowa, grill, słodkości, napoje i zielone koktajle. Nie zabrakło dziecięcych występów. Przedszkolaki zaprezentowały pokazy taneczne oraz przedstawiły obecnym, wyróżniony 1 nagrodą w Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim „W zdrowym ciele zdrowy duch”, wiersz pt. „Abecadło zdrowia”. Prawdziwą niespodzianką okazał się głośny przyjazd strażaków!

Wesoła zabawa, piękna pogoda, a przede wszystkim uśmiechnięte twarze dzieci i rodziców to obrazki, które można było oglądać podczas sobotniego przedpołudnia w przedszkolu.

KK

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500