Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

„Mama, Tata i Ja”- rodzinnie i wesoło na pikniku w MPS nr 4


10 czerwca w Miejskim Przedszkolu Samorządowym Nr 4 im. E. Szelburg-Zarembiny odbył się Piknik Rodzinny „Mama, Tata i Ja”.

KSP Mława nabór

Tego dnia w ogrodzie przedszkolnym na dzieci i ich najbliższych czekało mnóstwo atrakcji m.in. tańce, zabawy integracyjne, malowanie twarzy, bańki mydlane, owocowo-warzywny stragan, pokaz mody dziecięcej, loteria fantowa, grill, słodkości, napoje i zielone koktajle. Nie zabrakło dziecięcych występów. Przedszkolaki zaprezentowały pokazy taneczne oraz przedstawiły obecnym, wyróżniony 1 nagrodą w Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim „W zdrowym ciele zdrowy duch”, wiersz pt. „Abecadło zdrowia”. Prawdziwą niespodzianką okazał się głośny przyjazd strażaków!

Wesoła zabawa, piękna pogoda, a przede wszystkim uśmiechnięte twarze dzieci i rodziców to obrazki, które można było oglądać podczas sobotniego przedpołudnia w przedszkolu.

KK

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz