Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Jedna impreza to za mało. Od Olsztyna po Gostynin


Imprez biegowych nie brakuje, każdy weekend przynosi kolejne wyzwania. Ze wszystkich nie można skorzystać, choć mieszkający w Szydłowie Henry Kuciejczyk robi, co może. W czerwcu wziął udział już w czterech imprezach.

KSP Mława nabór

 Zaczął od rywalizacji w Olsztynie – na starcie czwartej edycji uniwersyteckiego biegu stanął wspólnie z pochodzącym ze Stupska Konradem Nosarzewskim. Obaj pokonali z łatwością odcinek o długości 10 kilometrów. Szybciej zrobił to stupszczanin – linię mety przekroczył jako trzeci, przegrywając jedynie z miejscowymi zawodnikami Dawidem Worobcem i Pawłem Najmowiczem. Kuciejczyk był dwunasty, za to w grupie wiekowej M50+ ustąpił pola jedynie dwóm konkurentom.

Szydłowianin na tym nie poprzestał. W Goworowie pokonał ponownie odcinek o długości 10000 metrów. Mimo upału poradził sobie z przeciwnikami  w imponującym stylu. W zestawieniu open był drugi, natomiast wśród rówieśników nie miał sobie równych. Zawody przyciągnęły na start ponad 100 amatorów biegania.

Drugi weekend czerwca w przypadku Kuciejczyka okazał się także pracowity.  Zmagania w Gostyninie, choć okupił drobnym urazem, przyniosły kolejną okazję do świętowania. Cross na 10 kilometrów dał mu triumf w kategorii wiekowej ( w zestawieniu open był czternasty).

Dzień później nasz biegacz pojawił się w Ożarowie Mazowieckim. Ponownie był najlepszy wśród rówieśników, uzyskując czas 37.26.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz