Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uniszki Zawadzkie. Bus contra BMW


Dziś około godziny 11.15 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Uniszki Zawadzkie samochód osobowy marki BMW zderzył się z busem. W wyniku zderzenia jedna osoba została poszkodowana.

Słoneczne ogrody Mława

– Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Pomocy medycznej udzielał zespół ratownictwa medycznego. Podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
mazepa

To przecież bus przywalił w jadące główną drogą bmw. Redaktor podkręca dramaturgię zdarzenia 🙁

Piotr

Poszedł tym BMW jak dzik w kukurydzę

PIES

szkoda BMW