Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
meblolux

Trzynastoletni rowerzysta potrącony na ścieżce rowerowej


Według wstępnych ustaleń policji, kobieta kierująca samochodem Ranault Laguna potrąciła na ścieżce rowerowej trzynastoletniego rowerzystę.

Słoneczne ogrody Mława

-Do zdarzenia doszło na ścieżce rowerowej przy ulicy Piłsudskiego w okolicy sklapu Kaufland. Kobieta, mieszkanka powiatu działdowskiego, kierując samochodem Renault Laguna potrąciła rowerzystę, który doznał otarć naskórka. W celu ustalenia czy nie odniósł innych obrażeń zespół ratownictwa medycznego zabrał poszkodowanego do szpitala – podaje podinsp. Piotr Jastrzębowski KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

1500
Mieszkanka

Kazda nowa budowla na tym terenie obciaza i tak juz zatloczona droge.

Mirek

Lustro postawoc i orog zwalniacy i po problemie bedzie

Mlawianin

Jak takie instytucje jak nadzór budowlany straż,policja wydała pozytywną zgodę na jeden wyjazd z takiego kompleksu sklepów i to przy stacji paliw i LPG, proponuje drugi przed wyjazdem do ronda przy ul. Piłsudskiego

Mławiak

Przy wyjeździe z Kauflandu przy ścieżce rowerowej z prawej strony rośnie kasztan za którego nic nie widać jak by go wycieli więcej było by widać jadanych rowerzystów z prawej strony.

beata

Tam jest strasznie niebezpiecznie a zwłaszcza jak się jedzie w stronę Wólki. Przepuści na pasach samochód jadący od Kauflandu a skręcający od miasta jedzie prosto w rowerzystę jak w tym przypadku.

pik

A dlaczego jedzie prosto na rowerzystę? Bo musi opuścić pas żeby nie zajechał komuś drogi a wtedy nie ma czasu na oglądanie się na boki i szukanie rowerzysty za krzakami

ramzes

Tam jest pas do skrętu w lewo a w związku z tym stojąc na nim „nie zajeżdza komuś drogi”. Przez takie myślenie wypadki są niestety nieuniknione. Mam nadzieję że nie spotkam Cię na drodze, ani jako pieszy, ani jako rowerzysta ani w roli kierowcy.

pik

A co mi daje pas do skrętu? Stac na pasie mam wg ciebie i czekac na rowerzyste? Skręcam i jade a nie się oglądam tam jest ciężko zjechać wiec czekam się na okazję i rura . Nie ma czasu na refleks szachisty.

Anonimowo

tam rowerzysci maja pierwszestwo trzeba troche pomyslec wolniej jechac patrzec na droge a nie myslec o niebieskich migdalach i rozmawiac przez telefon

Loool

Nie pierwszy i nie ostatni wypadek w tym miejscu