Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Trzynastoletni rowerzysta potrącony na ścieżce rowerowej


Według wstępnych ustaleń policji, kobieta kierująca samochodem Ranault Laguna potrąciła na ścieżce rowerowej trzynastoletniego rowerzystę.

KSP Mława nabór

-Do zdarzenia doszło na ścieżce rowerowej przy ulicy Piłsudskiego w okolicy sklapu Kaufland. Kobieta, mieszkanka powiatu działdowskiego, kierując samochodem Renault Laguna potrąciła rowerzystę, który doznał otarć naskórka. W celu ustalenia czy nie odniósł innych obrażeń zespół ratownictwa medycznego zabrał poszkodowanego do szpitala – podaje podinsp. Piotr Jastrzębowski KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

10 - liczba komentarzy w artykule "Trzynastoletni rowerzysta potrącony na ścieżce rowerowej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Mieszkanka
Gość

Kazda nowa budowla na tym terenie obciaza i tak juz zatloczona droge.

Mirek
Gość

Lustro postawoc i orog zwalniacy i po problemie bedzie

Mlawianin
Gość

Jak takie instytucje jak nadzór budowlany straż,policja wydała pozytywną zgodę na jeden wyjazd z takiego kompleksu sklepów i to przy stacji paliw i LPG, proponuje drugi przed wyjazdem do ronda przy ul. Piłsudskiego

Mławiak
Gość

Przy wyjeździe z Kauflandu przy ścieżce rowerowej z prawej strony rośnie kasztan za którego nic nie widać jak by go wycieli więcej było by widać jadanych rowerzystów z prawej strony.

beata
Gość

Tam jest strasznie niebezpiecznie a zwłaszcza jak się jedzie w stronę Wólki. Przepuści na pasach samochód jadący od Kauflandu a skręcający od miasta jedzie prosto w rowerzystę jak w tym przypadku.

pik
Gość

A dlaczego jedzie prosto na rowerzystę? Bo musi opuścić pas żeby nie zajechał komuś drogi a wtedy nie ma czasu na oglądanie się na boki i szukanie rowerzysty za krzakami

ramzes
Gość

Tam jest pas do skrętu w lewo a w związku z tym stojąc na nim „nie zajeżdza komuś drogi”. Przez takie myślenie wypadki są niestety nieuniknione. Mam nadzieję że nie spotkam Cię na drodze, ani jako pieszy, ani jako rowerzysta ani w roli kierowcy.

pik
Gość

A co mi daje pas do skrętu? Stac na pasie mam wg ciebie i czekac na rowerzyste? Skręcam i jade a nie się oglądam tam jest ciężko zjechać wiec czekam się na okazję i rura . Nie ma czasu na refleks szachisty.

wpDiscuz