Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
meblolux

Dziurlikowski najlepszym strzelcem, walkower dla Tamki


Dobiegły końca zmagania w piłkarskiej B-klasie. Mistrzem zostali reprezentanci GKS-u Pokrzywnica, nasze zespoły zakończyły rywalizację w środku stawki. Na pocieszenie napastnik Radzanowa Krzysztof Dziurlikowski został najlepszym snajperem rozgrywek.

Słoneczne ogrody Mława

Po jesiennej rundzie wydawało się, że Wkra prowadzona przez Pawła Borkowskiego może się włączyć do walki o awans na wyższy poziom rozgrywkowy. Plasowała się na trzecim miejscu – do liderów z Pokrzywnicy tracili zaledwie dwa punkty.

Jednak początek rundy wiosennej okazał się fatalny dla radzanowian. W pięciu premierowych pojedynkach zdobyli zaledwie dwa oczka. Rywale uciekli na dobre, na nic się zdały trzy wygrane na finiszu. Ostatecznie  sezon przyniósł zaledwie piąte miejsce.

W ostatnim pojedynku Wkra okazała się lepsza do rezerw ciechanowskiego MKS-u. Przesądziła o tym kapitalna dyspozycja Krzysztofa Dziurlikowskiego. Skompletował hattricka, czym nie tylko przypieczętował triumf zespołu. Nasz atakujący  sięgnął po koronę króla strzelców.

Wysoko w zestawieniu snajperów uplasował się Michał Zbysiński. W ostatnim meczu,  z konkurentami z Nasielska, okazji do powiększenia konta nie miał. Rezerwy Żbika zrezygnowały z przyjazdu na boisko w Dzierzgowie. Ostatecznie Michał zakończył sezon z piętnastoma trafieniami na koncie, osiem zaliczył Tomasz Grzybowski.

Wkra Radzanów – MKS II Ciechanów 3:2

Wkra: Żółtowski – Grzywacz (82. Krogulski), Jarzynka, Brdak, Wojdowski, Kwiesielewicz (46, Jurkiewicz), Strzelec, Czernik, Rutecki, Dziurlikowski – Kalinowski

Tamka Dzierzgowo – Żbik II Nasielsk 3:0 – walkower

Pozostałe wyniki ostatnia kolejka sezonu: Gumino – Orlęta 1:2, Wkra II – Gladiator 1:0, Opia – GKS Pokrzywnica 3:2

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500