Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Artystycznie, sportowo i smacznie w SP nr 6


Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Mławie w sobotę 10 czerwca br. zorganizowała Rodzinny Festyn Integracyjny. Tegoroczna impreza odbyła się pod hasłem: ZBIERAMY NA SPRZĘT MULTIMEDIALNY DO SZKOŁY– DOŁĄCZ I TY!

KSP Mława nabór

W czasie imprezy można było wziąć udział w różnych konkurencjach sportowych, zespołowych i indywidualnych. Odbyła się prezentacja olimpijczyków, stypendystów, sportowców i artystów ze szkoły.

Najmłodsi chętnie korzystali z zamku i zjeżdżalni. Ogromną popularnością cieszyło się malowanie twarzy, modelowanie balonów, rodzinne malowanie kredą. Można było usiąść za kierownicą samochodu KPP w Mławie, obejrzeć jego wyposażenie i porozmawiać z policjantami, którzy chętnie odpowiadali na pytania. Był też pokaz sprawności robotów sterowanych komputerowo.

Uroczystość uświetniło wiele występów artystycznych, m.in. zaśpiewały dziewczynki z zespołu Magic Stars, prezentacje taneczne przygotował Maks Goschorski z kl IIa, zespoły ABC oraz Mexico. Z zachwycającym recitalem wystąpili Marta i Paweł Stawińscy.

Oprócz atrakcji artystycznych i sportowych nie zabrało też dobrego jedzenia. Skosztować można było potraw z grilla, przepysznych ciast domowej roboty, a także zdrową żywność.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska z wykonanymi przez rodziców rękodziełami. Atrakcji wystarczyło dla każdego uczestnika festynu!

Podczas akcji zbierano fundusze na sprzęt multimedialny dla szkoły.

KK

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz