Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
meblolux

Akordeonowy sukces mławianki


Akordeonistka Inga Piwowarska, absolwentka mławskiej szkoły muzycznej oraz studentka Akademii Muzycznej w Łodzi, zajęła I miejsce w IX Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Solcu-Zdrój.

Słoneczne ogrody Mława

Po udanych występach na zagranicznych konkursach akordeonowych w Chorwacji i Niemczech, mławianka Inga Piwowarska wystąpiła w IX Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Akordeonowej „Harmonia Zdrowia i Muzyki” 9-11 czerwca 2017 r. w Solcu-Zdrój, zdobywając I miejsce w kategorii „soliści studenci i absolwenci”.

Inga zagrała w niedzielnym koncercie laureatów w parafialnym kościele.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
Mimi

Dosyc trudna sztuka nauki, ale 3 pierwsze lata mam za soba

mcmcmcmcmc

super gratulacje

mcmcmcmcmc

gratulacje!