Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Akordeonowy sukces mławianki


Akordeonistka Inga Piwowarska, absolwentka mławskiej szkoły muzycznej oraz studentka Akademii Muzycznej w Łodzi, zajęła I miejsce w IX Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Solcu-Zdrój.

Słoneczne ogrody Mława

Po udanych występach na zagranicznych konkursach akordeonowych w Chorwacji i Niemczech, mławianka Inga Piwowarska wystąpiła w IX Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Akordeonowej „Harmonia Zdrowia i Muzyki” 9-11 czerwca 2017 r. w Solcu-Zdrój, zdobywając I miejsce w kategorii „soliści studenci i absolwenci”.

Inga zagrała w niedzielnym koncercie laureatów w parafialnym kościele.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

1500
Mimi

Dosyc trudna sztuka nauki, ale 3 pierwsze lata mam za soba

mcmcmcmcmc

super gratulacje

mcmcmcmcmc

gratulacje!