Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Wydmy, fale i foki. Uczniowie Gimnazjum nr 1 nad morzem


Uczniowie klasy II c wyruszyli w poniedziałkowy poranek na wycieczkę nad morze. Przez dwa dni zwiedzili wiele ciekawych miejsc, mieli też okazję podczas spacerów nawdychać się powietrza pełnego jodu. Wszyscy wrócili do domu bardzo zadowoleni i już planują kolejny wyjazd.

Pierwszym punktem podróży okazała się pięknie położona Łeba. Nadmorskie miasto jest pełne atrakcji, ale chyba największe stanowią wydmy położone na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Wędrówka po nich, mimo że momentami bardzo uciążliwa, sprzyjała integracji klasy. Pogoda sprzyjała także spacerom nad morzem – wspólnie uczniowie mogli podziwiać przepiękny zachód słońca.

Odwiedziliśmy także fokarium na Helu oraz Muzeum Wybrzeża. Przewodnik przybliżył wiele ciekawych informacji z historii z okresu drugiej wojny światowej.

źródło i foto:  Gimnazjum nr 1

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Wydmy, fale i foki. Uczniowie Gimnazjum nr 1 nad morzem"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
fala
Gość

Fantastyczny pomysł na wyjazd. Po fotorelacji widać, że było ciekawie a uczniowie świetnie się bawili i integrowali. Do tego te widoki. Dopisała również pogoda. Pięknie 😎

wpDiscuz