Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Biskup Libera odwiedził szkoły katolickie


W piątek 9 czerwca Szkoły Katolickie w Mławie gościły biskupa płockiego Piotra Liberę, któremu towarzyszył dziekan mławski ks. Kazimierz Ziółkowski. Spotkanie było częścią wizytacji parafii Matki Bożej Królowej Polski, na terenie której znajdują się szkoły.


Najpierw biskup modlił się w kaplicy szkolnej. Przemówienie powitalne wygłosił Jacek Dusza, prezes zarządu Akademii Rozwoju Wiedzy i Umiejętności. Uczniowie podstawówki, gimnazjum i liceum przedstawili wspólnie program pt. „Prawdziwi święci”. Następnie głos zabrał biskup Libera. Podkreślał znaczenie Mszy św. i kaplicy w życiu mławskich szkół katolickich. W podziękowaniu uczniowie wręczyli gościowi grafikę z widokiem budynku szkoły. Były śpiewy, wspólne zdjęcie, było radośnie i kolorowo. Wizytę zakończyło spotkanie z nauczycielami i pracownikami przy kawie.kawie.

« 1 z 3 »

źródło i foto: Szkoły Katolickie w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa
Ewa
7 lata temu

Brawo

Nina
Nina
7 lata temu

Piękna uroczystość .Gratulacje.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x