Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Zabezpieczyli narkotyki warte ponad 30 tys. zł. Zatrzymano 2 mężczyzn.


Mławscy policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, podejrzewanych o posiadanie narkotyków. Wartość zabezpieczonych przez policjantów substancji odurzających to ponad 30 tysięcy złotych.

KSP Mława nabór

Do zdarzenia doszło w środę, 7 czerwca. Policjanci weszli do mieszkania na terenie Mławy oraz domu i pomieszczeń gospodarczych jednej z miejscowości na terenie gminy Stupsk. Podczas prowadzonych przeszukań, odnaleźli przygotowane do sprzedaży narkotyki w postaci marihuany i amfetaminy, a także dwie wagi jubilerskie. Zatrzymani to 27- letni mławianin oraz 20- letni mieszkaniec pow. mławskiego. Obaj trafili do mławskiego aresztu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło i foto: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Zabezpieczyli narkotyki warte ponad 30 tys. zł. Zatrzymano 2 mężczyzn."

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonimowo
Gość

super popis a narkotyki mozna kupic na kazdym kroku w mlawie

wpDiscuz