Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Z myślą o bezpiecznych wakacjach – młodzież Gimnazjum nr 1 w Państwowej Straży Pożarnej w Mławie


5 czerwca 2017 roku uczniowie klasy IIIa wraz opiekunami paniami Mirosławą Daszkiewicz-Kramkowską i Wiolettą Machnij udali się z wizytą do Państwowej Straży Pożarnej w Mławie.

KSP Mława nabór

Uczestnicy zostali zapoznani ze specyfiką pracy oraz zagrożeniami występującymi w zawodzie strażaka. Ważnym punktem spotkania było również utrwalenie wiadomości dotyczących pierwszej pomocy medycznej i ochrony przeciwpożarowej.

Młodzież zobaczyła sprzęt wykorzystywany przy wypadkach, pożarach i w ratownictwie wodnym, w tym również samochody strażackie. Ponadto, miała możliwość uzyskania odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania.

Atmosfera podczas wycieczki była miła, a zdobyte wiadomości pozwolą na bezpieczne i odpowiedzialne spędzenie wakacji.

źródło i foto: Gimnazjum nr 1

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz