Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Z myślą o bezpiecznych wakacjach – młodzież Gimnazjum nr 1 w Państwowej Straży Pożarnej w Mławie


5 czerwca 2017 roku uczniowie klasy IIIa wraz opiekunami paniami Mirosławą Daszkiewicz-Kramkowską i Wiolettą Machnij udali się z wizytą do Państwowej Straży Pożarnej w Mławie.


Uczestnicy zostali zapoznani ze specyfiką pracy oraz zagrożeniami występującymi w zawodzie strażaka. Ważnym punktem spotkania było również utrwalenie wiadomości dotyczących pierwszej pomocy medycznej i ochrony przeciwpożarowej.

Młodzież zobaczyła sprzęt wykorzystywany przy wypadkach, pożarach i w ratownictwie wodnym, w tym również samochody strażackie. Ponadto, miała możliwość uzyskania odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania.

Atmosfera podczas wycieczki była miła, a zdobyte wiadomości pozwolą na bezpieczne i odpowiedzialne spędzenie wakacji.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

źródło i foto: Gimnazjum nr 1

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x