Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Uroczyste pożegnanie dyrektor Elżbiety Bieńkowskiej


Piękne pożegnanie przygotowali uczniowie i nauczyciele odchodzącej na emeryturę dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie Elżbiecie Bieńkowskiej.

KSP Mława nabór

Uroczystość odbyła się 7 czerwca br. w sali gimnastycznej w szkole. Wśród  zaproszonych gości byli starosta mławski Włodzimierz Wojnarowski,  przewodniczący rady powiatu Henryk Antczak, burmistrz Sławomir Kowalewski, wiceburmistrz Janina Budzichowska, przewodniczący rady miasta Leszek Ośliźlok, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych z Mławy, przedstawiciele rady  rodziców szkoły i przedszkola,  nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji Zespołu Placówek Oświatowych nr 3, delegacje klas uczniów szkoły. Były wspomnienia i wiele ciepłych słów.

Słowa uznania i podziękowania za pracę w szkole skierował do odchodzącej na emeryturę dyrektor, starosta mławski Włodzimierz Wojnarowski, burmistrz Sławomir Kowalewski, uczniowie, rodzice oraz współpracownicy. Wszyscy wypowiadali się z niezwykłą serdecznością o odchodzącej dyrektorce, podkreślając jej prawdziwe zamiłowanie do pracy nauczycielskiej i to, że potrafiła połączyć wykonywanie swoich obowiązków z pasją.

Uczniowie oraz absolwenci pod kierunkiem nauczycieli przygotowali wspaniałą oprawę artystyczną uroczystości.

Dyrektor Elżbieta Bieńkowska ze wzruszeniem w głosie podziękowała zgromadzonym osobom  za życzenia i  miłe słowa skierowane pod jej adresem.

Elżbieta Bieńkowska swoją pracę w szkole rozpoczęła jako nauczycielka języka rosyjskiego w Szkole Podstawowej w Głużku. W\1990 roku została nauczycielem w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie ucząc języka rosyjskiego i języka polskiego.  Przez ostanie 10 lat była  dyrektorem Zespołu Placówek Oświatowych nr 3.

« 1 z 2 »

RK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

7 - liczba komentarzy w artykule "Uroczyste pożegnanie dyrektor Elżbiety Bieńkowskiej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Troglo
Gość

To od września kto? żona wodza 3 kajeny?

Rodzic
Gość

A dlaczego tak nagłe odejście na emeryturę – 7 czerwca, a przynajmniej nie z końcem roku szkolnego?

Anonimowo
Gość

A czy wódz dał nagrodę p. dyrektor?

kiki
Gość

nie

M.
Gość

Tradycyjnie na codzienniczku ładna fotorelacja. Pozdrawiam <3

troglo
Gość

Wódz trzy „cayeny” jaki krawat miał fikuśny

wpDiscuz