Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uroczyste pożegnanie dyrektor Elżbiety Bieńkowskiej


Piękne pożegnanie przygotowali uczniowie i nauczyciele odchodzącej na emeryturę dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie Elżbiecie Bieńkowskiej.


Uroczystość odbyła się 7 czerwca br. w sali gimnastycznej w szkole. Wśród  zaproszonych gości byli starosta mławski Włodzimierz Wojnarowski,  przewodniczący rady powiatu Henryk Antczak, burmistrz Sławomir Kowalewski, wiceburmistrz Janina Budzichowska, przewodniczący rady miasta Leszek Ośliźlok, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych z Mławy, przedstawiciele rady  rodziców szkoły i przedszkola,  nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji Zespołu Placówek Oświatowych nr 3, delegacje klas uczniów szkoły. Były wspomnienia i wiele ciepłych słów.

Słowa uznania i podziękowania za pracę w szkole skierował do odchodzącej na emeryturę dyrektor, starosta mławski Włodzimierz Wojnarowski, burmistrz Sławomir Kowalewski, uczniowie, rodzice oraz współpracownicy. Wszyscy wypowiadali się z niezwykłą serdecznością o odchodzącej dyrektorce, podkreślając jej prawdziwe zamiłowanie do pracy nauczycielskiej i to, że potrafiła połączyć wykonywanie swoich obowiązków z pasją.

Uczniowie oraz absolwenci pod kierunkiem nauczycieli przygotowali wspaniałą oprawę artystyczną uroczystości.

Dyrektor Elżbieta Bieńkowska ze wzruszeniem w głosie podziękowała zgromadzonym osobom  za życzenia i  miłe słowa skierowane pod jej adresem.

Elżbieta Bieńkowska swoją pracę w szkole rozpoczęła jako nauczycielka języka rosyjskiego w Szkole Podstawowej w Głużku. W\1990 roku została nauczycielem w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie ucząc języka rosyjskiego i języka polskiego.  Przez ostanie 10 lat była  dyrektorem Zespołu Placówek Oświatowych nr 3.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

RK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Troglo
Troglo
7 lata temu

To od września kto? żona wodza 3 kajeny?

Rodzic
Rodzic
7 lata temu

A dlaczego tak nagłe odejście na emeryturę – 7 czerwca, a przynajmniej nie z końcem roku szkolnego?

Anonimowo
Anonimowo
7 lata temu

A czy wódz dał nagrodę p. dyrektor?

kiki
kiki
7 lata temu
Reply to  Anonimowo

nie

M.
M.
7 lata temu

Tradycyjnie na codzienniczku ładna fotorelacja. Pozdrawiam <3

troglo
troglo
7 lata temu

Wódz trzy „cayeny” jaki krawat miał fikuśny

pod wrażeniem
pod wrażeniem
7 lata temu

Pięknie przygotowana uroczystość! I te kwiaty. SUPER!!

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x