Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trzy drużyny z sześcioma punktami. Oldboye liderem


Na razie tegoroczna edycja Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika jest wyjątkowo zacięta. Po trzech kolejkach na czele są trzy zespoły. Na koncie mają identyczną liczbę punktów. O pierwszeństwie Oldboyów decyduje najlepszy bilans bramkowy.

Obrońcy tytułu ograli Easy Net, ale debiutanci nie oddali łatwo gola. W ofensywie nie próżnował Michał Krysztofiak, autor dwóch trafień. Jednak popis tego gracza nie zdał się na zbyt wiele. Bardziej doświadczeni konkurenci okazali się bowiem skuteczniejsi. Na listę strzelców wpisali się Krzysztof Osiecki i Mariusz Walczak – ponadto jeden z goli to efekt samobójczego strzału konkurentów.

Joker zremisował z Zielonym Miastem, a przesądził o tym kolejny w tej kolejce „samobój”. Sławomir Folga pokonał własnego bramkarza. Ustalił w ten sposób końcowy wynik niezwykle zaciętej konfrontacji. Do właściwych bramek pocelowali za to bracia Zbigniew i Jarosław (na zdjęciu) Krystkiewiczowie z Jokera oraz Wojciech Gabryjelski, Karol Rychlewski i Michał Smoliński.

Trzecia seria okazała się udana dla debiutantów z  KKS Kępa. Pokonali Marco – dublet ustrzelił Ovik Galstyan, nie zabrakło także kolejnego samobójczego gola. Natomiast w obozie Marco z celnych trafień mogli się cieszyć Zbigniew Bukowski i Krzysztof Stępka.

W ostatnim meczu Netter nie dał żadnych szans LG. Z dwóch trafień cieszył się Mariusz Renda, po jednym dorzucili Piotr Kacperowski i Paweł Łukasik.

Czwarta kolejka zostanie rozegrana w czwartek 8 czerwca. Oto zestaw par: Easy Net – Netter, KKS Kępa – LG, Joker – Marco, Oldboy – Zielone Miasto

III kolejka: Oldboy – Easy Net 3:2, Marco – KKS Kępa 2:3, LG – Netter 0:4, Zielone Miasto – Joker 3:3

 

 

Najlepsi strzelcy: 4 – Marcin Rosocha (Zielone Miasto), Krzysztof Stępka (Marco), 3 –  Michał Smoliński (Zielone Miasto), Andrzej Karpiński (Oldboy), Michał Krysztofiak (Easy Net), Ovik Galstyan (KKS Kępa)

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x