Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Kolizja na krajowej „siódemce”


Dzisiaj około godz.  8.20 na  krajowej siódemce w okolicy skrzyżowania z ul. Warszawską doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym.

KSP Mława nabór

– Na miejscu działania prowadzą dwa zastępy JRG Mława. Nie było osób  poszkodowanych w tym zdarzeniu – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie. Na miejscu jest patrol policji, który ustala przyczyny zdarzenia.

red.

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Kolizja na krajowej „siódemce”"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Mławiak
Gość

Tym skrzyżowanie jeżdżę codziennie kierowcy jadący E7 często przejeżdżają na czerwonym świetle a potem wiadomo co.

A.O.
Gość

Więc robią to samo co nasi okoliczni kierowcy, niejednokrotnie widziałam wjeżdżające samochody od strony Mławy i Szydłowa na czerwonym świetle ale w zasadzie samochodów jadących siódemką nie nie widziałam w podobnej sytuacji.
W Mławie na wszystkich skrzyżowaniach ze światłami, przypadki wjeżdżania na skrzyżowanie, na czerwonym świetle to moim zdaniem bardzo rozpowszechniona norma.
Policja powinna wziąć te skrzyżowania pod lupę i uczyć kierowców przepisów, bo jest to bardzo nagminne zachowanie naszych rodzimych kierowców, niemal tak samo chamskie jak wjeżdżanie pod same drzwi marketów (gdyby wejścia były szersze, to pewnie co niektórzy wjeżdżaliby autem do sklepu)

kot
Gość

tu są ciągle jakieś kolizje. Nie wiadomo, dlaczego.

wpDiscuz