Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dwa kotki i pies szukają domu!


Troje bezdomnych zwierząt – pies i małe kotki – w środę 7 czerwca trafiło do lecznicy weterynaryjnej M-WET przy ul. Rynkowej w Mławie. Podoba ci się któreś z nich? Już dziś może zostać twoim przyjacielem!

KSP Mława nabór

Pies

Czarny podpalany mieszaniec w wieku ok. 2 lat – został wyłapany w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Żołnierzy 80 Pułku Piechoty. W lecznicy będzie przebywał przez 14 dni. Jeśli w tym czasie nie zgłosi się po niego właściciel lub nie zostanie adoptowany, trafi do schroniska dla zwierząt Nadzieja w Napierkach.

Kotki

Samiec i samica, oboje mieszańce czarnej maści – mają ok. 2-3 tygodni. Również czekają na kogoś, kto zapewni im nowy dom.

W sprawie odbioru lub adopcji zwierząt można się kontaktować z lecznicą M-WET przy ul. Rynkowej – osobiście lub telefonicznie: 23 655 03 80, 601 812 521.

źródło: KN/UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz