Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Taekwondo ITF w Morawach


W dniu 03.06.2017 Akademia Sztuk Walk Senshi wraz z Gminą Stupsk zorganizowali w miejscowości Morawy Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Taekwondo ITF. W zawodach brało udział ok 90 zawodników z Moraw, Mławy, Lipowca Kościelnego, Warszawy, Ząbek, Olsztynka oraz Leszna.

Zawodnicy startowali w takich konkurencjach jak: układy formalne, walki soft kalaki, walki semi i light contact, techniki szybkościowe oraz techniki specjalne. Zawodnicy klubu Senshi prowadzeni przez Artura Możdżonek (sekcja Mława i Morawy) oraz Krzysztofa Jakubiaka (sekcja Lipowiec K.) pokazali się doskonale zdobywając łącznie 40 medali. Ponadto w klasyfikacji drużynowej zawodów zdobyli pierwsze miejsce.

W trakcie otwarcia zawodów doszło do uroczystego wręczenia członkostwa honorowego klubu Senshi Panu Sewerynowi Połeć. Ogromne podziękowania od władz klubu dla Wójta Gminy Stupsk Panu Jackowi Świderskiemu oraz Wójtowi Gminy Lipowiec Kościelny Panu Jarosławowi Goschorskiemu za pomoc w zorganizowaniu i przygotowaniu turnieju. Organizatorzy zawodów dziękują również firmie Kaufland za sponsoring i zaopatrzenie zawodników w wodę mineralną.

źródło: Artur Możdżonek

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x