Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Od niemowlaka po weterana. Mława znowu pobiegła


Amatorów biegania w Mławie przybywa, co można codziennie obserwować na naszych ulicach. Nie zawiedli także podczas ogólnopolskiej akcji Cała Polska Biega. Kolejna jej edycja zgromadziła na ulicach naszego miasta blisko 200 zawodników.

KSP Mława nabór

Uczestników imprezy nie odstraszyły nawet silne opady deszczu. Tłumnie stanęli na starcie, usytuowanym na ulicy Reymonta. Przeważali uczniowie mławskich szkół. Liczne reprezentacje przysłały SP nr 1, SP nr 4, SP nr 6, SP nr 7 oraz Gimnazjum nr 2. Pojawiły się też całe rodziny. Wśród nich prym wiedli Wysoccy – na trasę liczącą 1500 metrów wyruszyło siedmiu członków tej familii. W towarzystwie rodziców wyżej wymieniony dystans pokonała m.in. sześciomiesięczna Lucyna.

To najmłodszy uczestnik imprezy. Z kolei miano najstarszej biegaczki przypadło Elżbiecie Oleś.  Deszcz sprawił, że grupa biegaczy bardzo się rozciągnęła. Każdy chciał jak najszybciej dotrzeć do mety, którą usytuowano na miejskim stadionie. Tam odbyło się podsumowanie zmagań i – mimo fatalnej aury – wspólne grillowanie.

RS

« 1 z 2 »

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Od niemowlaka po weterana. Mława znowu pobiegła"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Ratownik
Gość

Ojej dajcie spokój. Zaspokaja w pełni oczekiwania Ratusza. Ma byc na stanowisku, to jest. Jest zorientowany, bo zna drogę do swojego gabinetu. W pracy jest tak jak w Radzie Powiatu. Ciagle zabiera głos i podejmuje decyzje. :). Jestem ciekaw, kiedy wreszcie Pan Burmistrz się zorientuje, ze tym ośrodkiem rządzi nasza księgowa?

Radny
Gość

Bo Pan dyr.”Muławiak” i radny to szycha z babolem w nosie;)

TNT
Gość

Bardzo nie ladnie Panie Kierowniku MOSiR, ŻE NA PODSUMOWANIE BIEGANIA nie zaprosl Pan wybitnego lekkoatlety lat minionych MLAWIANINA ROKU Pana Henryka Sławuty ??? to nie Pan winien wręczać medale, ale powinien to robić w/w.

wpDiscuz