Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Od niemowlaka po weterana. Mława znowu pobiegła


Amatorów biegania w Mławie przybywa, co można codziennie obserwować na naszych ulicach. Nie zawiedli także podczas ogólnopolskiej akcji Cała Polska Biega. Kolejna jej edycja zgromadziła na ulicach naszego miasta blisko 200 zawodników.

Uczestników imprezy nie odstraszyły nawet silne opady deszczu. Tłumnie stanęli na starcie, usytuowanym na ulicy Reymonta. Przeważali uczniowie mławskich szkół. Liczne reprezentacje przysłały SP nr 1, SP nr 4, SP nr 6, SP nr 7 oraz Gimnazjum nr 2. Pojawiły się też całe rodziny. Wśród nich prym wiedli Wysoccy – na trasę liczącą 1500 metrów wyruszyło siedmiu członków tej familii. W towarzystwie rodziców wyżej wymieniony dystans pokonała m.in. sześciomiesięczna Lucyna.

To najmłodszy uczestnik imprezy. Z kolei miano najstarszej biegaczki przypadło Elżbiecie Oleś.  Deszcz sprawił, że grupa biegaczy bardzo się rozciągnęła. Każdy chciał jak najszybciej dotrzeć do mety, którą usytuowano na miejskim stadionie. Tam odbyło się podsumowanie zmagań i – mimo fatalnej aury – wspólne grillowanie.

RS

« 1 z 2 »

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ratownik
Ratownik
4 lata temu

Ojej dajcie spokój. Zaspokaja w pełni oczekiwania Ratusza. Ma byc na stanowisku, to jest. Jest zorientowany, bo zna drogę do swojego gabinetu. W pracy jest tak jak w Radzie Powiatu. Ciagle zabiera głos i podejmuje decyzje. :). Jestem ciekaw, kiedy wreszcie Pan Burmistrz się zorientuje, ze tym ośrodkiem rządzi nasza księgowa?

Radny
Radny
4 lata temu

Bo Pan dyr.”Muławiak” i radny to szycha z babolem w nosie;)

TNT
TNT
4 lata temu

Bardzo nie ladnie Panie Kierowniku MOSiR, ŻE NA PODSUMOWANIE BIEGANIA nie zaprosl Pan wybitnego lekkoatlety lat minionych MLAWIANINA ROKU Pana Henryka Sławuty ??? to nie Pan winien wręczać medale, ale powinien to robić w/w.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x