Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bez praw nie może być prawdziwej wolności – prezes Sądu Rejonowego w Mławie z wizytą w Gimnazjum nr 1


W środę, 31 maja 2017 roku, gościliśmy w murach naszej szkoły niecodziennego gościa. Na spotkanie z uczniami klas IIb i IId przybył prezes Sądu Rejonowego w Mławie, pan Tomasz Mync.


Młodzież została zapoznana z funkcjonowaniem polskiego wymiaru sprawiedliwości. Dowiedziała się również, jakie są konsekwencje nieprzestrzegania prawa przez osoby niepełnoletnie.

Uczniowie zainteresowani tematem zadawali wiele pytań. Wiedza zdobyta podczas tego spotkania na pewno pozostanie w świadomości uczniów na całe życie. W najbliższej przyszłości planują wyjście na rozprawę sądową w charakterze obserwatorów.

źródło i foto: Gimnazjum nr 1

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x