Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Uczennice z Gimnazjum nr 1 zaśpiewały podczas II Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością


Uczennice Gimnazjum nr 1 zaśpiewały na scenie w mławskim parku podczas Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością.

KSP Mława nabór

W ostatnią niedzielę maja br., po raz drugi w Mławie świętowano II Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością. Imprezę z tej okazji zorganizowały Katolickie Stowarzyszenie „Serce za serce” w Mławie i Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Mławie. Nie mogło tam również zabraknąć przedstawicieli naszej szkoły. Finalistki IV Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej: Olga Grzegorczyk, Zuzia Kuskowska, Zuzia Burakowska oraz Wiktoria Borucka zaprezentowały na scenie swoje zwycięskie utwory „Me and my heart” oraz „This Town”.

źródło i zdjęcia: Gimnazjum nr 1

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Uczennice z Gimnazjum nr 1 zaśpiewały podczas II Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Jarząbek
Gość

Uwierzcie mi ale na tym koncercie widziałem tą starszą Panią z bliska, trzeba powiedzieć że ma jeszcze werwę i tupet nie tylko do pisania ale także do śpiewania!!!!!

Alternatywa
Gość

Wolno jej czy może nie wolno? Podobnież śpiewać każdy może.

Question
Gość

Czy ta starsza pani zachwalala pana burmistrza ?

Jarząbek
Gość

Może lepiej wymyśl sobie inny nick, bo ten już od dawna zajęty.
Zgłoszę kradzież praw autorskich 😀

wpDiscuz