Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Uczennice z Gimnazjum nr 1 zaśpiewały podczas II Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością


Uczennice Gimnazjum nr 1 zaśpiewały na scenie w mławskim parku podczas Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością.

Słoneczne ogrody Mława

W ostatnią niedzielę maja br., po raz drugi w Mławie świętowano II Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością. Imprezę z tej okazji zorganizowały Katolickie Stowarzyszenie „Serce za serce” w Mławie i Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Mławie. Nie mogło tam również zabraknąć przedstawicieli naszej szkoły. Finalistki IV Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej: Olga Grzegorczyk, Zuzia Kuskowska, Zuzia Burakowska oraz Wiktoria Borucka zaprezentowały na scenie swoje zwycięskie utwory „Me and my heart” oraz „This Town”.

źródło i zdjęcia: Gimnazjum nr 1

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
Jarząbek

Uwierzcie mi ale na tym koncercie widziałem tą starszą Panią z bliska, trzeba powiedzieć że ma jeszcze werwę i tupet nie tylko do pisania ale także do śpiewania!!!!!

Jarząbek

Może lepiej wymyśl sobie inny nick, bo ten już od dawna zajęty.
Zgłoszę kradzież praw autorskich 😀

Question

Czy ta starsza pani zachwalala pana burmistrza ?

Alternatywa

Wolno jej czy może nie wolno? Podobnież śpiewać każdy może.