Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Rodzinne Śpiewanie” w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 3


Dnia 02.06.2017 r. w MPS nr 3 odbył się II Konkurs Piosenki „Rodzinne Śpiewanie”. Sala wypełniła się po brzegi. Zostali zaproszeni wszyscy rodzice dzieci 5 i 6 letnich (11grup).

W jury zasiadła Pani Dyrektor Elżbieta Bieńkowska, Pani Dyrektor Jolanta Tyl i Pani Ania Kaszubska– nauczycielka rytmiki w naszym przedszkolu. Nasz konkurs rozpoczęła Weronika, która zaśpiewała piosenkę Celin Dion. Następnie zaprezentowało się 11 zespołów, które śpiewały przy podkładzie muzycznym lub własnym akompaniamencie. Występowały dzieci 5 i 6 letnie wraz ze swoimi mamusiami i tatusiami, dziadkami i rodzeństwem. Repertuar był różnorodny od piosenki dziecięcej: „Papa Smerf”, „Kundel bury”, „Co powie tata”, „Idzie zuch”, „Osioł Stefan”, „Dla mamy”, jak również bardziej ambitnej, Sylwii Grzeszczak „Tamta dziewczyna”, po Disco Polo „Przez twe oczy zielone”.

Jury szczególnie wyróżniło Maję Nawotczyńską i jej tatę Piotra, którzy zaśpiewali piosenkę „Dla mamy”.

Wszystkie zespoły otrzymały statuetki tj. złote mikrofony i dyplomy za zajęcie I miejsca.

Tego dnia mieliśmy jeszcze jedną uroczystość „Dzień Rodzica”. Wszystkie dzieci 5 i 6- letnie na scenie zatańczyły i zaśpiewały piosenki dla mamy i taty. Wszystkie występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na koniec dzieci zaśpiewały rodzicom „Sto lat”.

Muzyka daje dużo pozytywnej energii, radości i uśmiechu. Takie właśnie emocje towarzyszyły podczas rodzinnych występów.

Konkurs Rodzinne Śpiewanie przygotowały panie Katarzyna Sęczkowska i Katarzyna Czarnomska.

źródło i zdjęcia: ZPO3 MPS NR3 MŁAWA

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x