Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dni Otwarte w ACK


Akademickie Centrum  Kształcenia w Mławie w piątek 2 czerwca zorganizowało Dni Otwarte. Przybyli goście mogli dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy na temat placówki.


Tego dnia można było zwiedzić bazę szkoleniową liceum i przedszkola oraz skorzystać z przygotowanych atrakcji. Młodzież mogła m.in. zapoznać się z indywidualnym wyposażeniem żołnierza, obejrzeć broń, motocykle i samochody policyjne. Miała okazję również porozmawiać z żołnierzami i policjantami o ich pracy. Chętni, a było ich sporo, próbowali swoich sił w strzelaniu na szkolnej strzelnicy. Uczniowie przygotowali atrakcyjny pokaz sztuk walki. Było też wspólne grillowanie.

RK

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x