Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dni Otwarte w ACK


Akademickie Centrum  Kształcenia w Mławie w piątek 2 czerwca zorganizowało Dni Otwarte. Przybyli goście mogli dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy na temat placówki.

KSP Mława nabór

Tego dnia można było zwiedzić bazę szkoleniową liceum i przedszkola oraz skorzystać z przygotowanych atrakcji. Młodzież mogła m.in. zapoznać się z indywidualnym wyposażeniem żołnierza, obejrzeć broń, motocykle i samochody policyjne. Miała okazję również porozmawiać z żołnierzami i policjantami o ich pracy. Chętni, a było ich sporo, próbowali swoich sił w strzelaniu na szkolnej strzelnicy. Uczniowie przygotowali atrakcyjny pokaz sztuk walki. Było też wspólne grillowanie.

RK

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz