Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Adam Cichocki v-ce Mistrzem Świata w Kickboxingu


Adam Cichocki, zawodnik klubu Akademia Sztuk Walk Senshi, w dniach 31.05-04.06.2017 wziął udział w odbywających się w Atenach Mistrzostwach Świata w Kickboxingu federacji ISKA, zajmując 2 miejsce w konkurencji K1 Kick Light w kategorii seniorów.

Walkę finałową przegrał po wyrównanym pojedynku z dużo bardziej doświadczonym Włochem. Nadmienić trzeba, że Adam w swojej kategorii był jednym z najmłodszych zawodników.

Jest to jego jak dotychczas największy sukces sportowy. Adam Cichocki jest już medalistą Mistrzostw Polski oraz Pucharu Europy. Do swojego dorobku dorzucił srebrny medal z Mistrzostw Świata.

Za przygotowanie techniczne i mentalne do zawodów odpowiadało dwóch trenerów klubu. Tomasz Nowosielski pracował na poprawą umiejętności bokserskich, natomiast Artur Możdżonek odpowiadał za umiejętności walki i taktyki nogami. Połączenie tych umiejętności i współpracy trenerów z zawodnikiem sprawiło, że odniósł tak wielki sukces.

Życzymy Adamowi kolejnych osiągnięć w sportach walki.

źródło: Artur Możdżonek

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Adam Cichocki v-ce Mistrzem Świata w Kickboxingu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
torki
Gość

życzę dalszych sukcesów i gratulacje !

TNT
Gość

BRAWO WIELKIE GRATULACJE!!!!

wpDiscuz