Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Reprezentanci Płetwala siedem razy na podium w Lipnie


Najmłodsi reprezentanci Płetwala rywalizowali z powodzeniem w drugiej edycji ogólnopolskiego mityngu rozegranego na pływalni w Lipnie. Do domu wrócili z siedmioma medalami. Wśród nich nie zabrakło multimedalistów.

Dwukrotnie na podium stawali Jakub Hincmanowski, Patryk Kaliszewski oraz Amelia Butryn. Najlepsi na 25 metrów stylem motylkowym i grzbietowym, w pozostałych występach cieszyli się ze srebrnych krążków i, jak to w przypadku Amelii było, z trzeciej lokaty w „motylku”.

Powody do radości miała także Zuzanna Deręgowska. W klasyku podopieczna Tomasza Szczepańskiego popłynęła tak szybko, że zostawiła w tyle resztę konkurentów. Druga w zestawieniu Natalia Kubik z Torunia straciła do mławianki aż sekundę i czterdzieści dziewięć setnych.

W klasyfikacji medalowej Płetwal uplasował się na siódmym miejscu. Lepszym dorobkiem mogli się pochwalić m.in.  pływacy KP MZOS Płock, Ósemki Toruń czy też Sejwala Rypin.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x