Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Reprezentanci Płetwala siedem razy na podium w Lipnie


Najmłodsi reprezentanci Płetwala rywalizowali z powodzeniem w drugiej edycji ogólnopolskiego mityngu rozegranego na pływalni w Lipnie. Do domu wrócili z siedmioma medalami. Wśród nich nie zabrakło multimedalistów.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Dwukrotnie na podium stawali Jakub Hincmanowski, Patryk Kaliszewski oraz Amelia Butryn. Najlepsi na 25 metrów stylem motylkowym i grzbietowym, w pozostałych występach cieszyli się ze srebrnych krążków i, jak to w przypadku Amelii było, z trzeciej lokaty w „motylku”.

Powody do radości miała także Zuzanna Deręgowska. W klasyku podopieczna Tomasza Szczepańskiego popłynęła tak szybko, że zostawiła w tyle resztę konkurentów. Druga w zestawieniu Natalia Kubik z Torunia straciła do mławianki aż sekundę i czterdzieści dziewięć setnych.

W klasyfikacji medalowej Płetwal uplasował się na siódmym miejscu. Lepszym dorobkiem mogli się pochwalić m.in.  pływacy KP MZOS Płock, Ósemki Toruń czy też Sejwala Rypin.

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500