Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

10 czerwca. Rodzinny Festyn Integracyjny w „Szóstce”


Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Mławie serdecznie zaprasza na Festyn Szkolny, który odbędzie się w dniu 10 czerwca o godz. 14.00 na terenie szkoły.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Tegoroczny festyn odbędzie się pod hasłem: ZBIERAMY NA SPRZĘT MULTIMEDIALNY DO SZKOŁY– DOŁĄCZ I TY!

Pragniemy spotkać się w szerokim gronie: uczniów, rodziców, nauczycieli i przyjaciół „Szóstki”, aby wspólnie świętować Dzień Dziecka – informują organizatorzy – Serdecznie zapraszamy do udziału w festynie i wsparcia naszej akcji.

W programie m.in.: prezentacja olimpijczyków, stypendystów, sportowców i artystów ze szkoły oraz degustacja zdrowej żywności przygotowanej przez rodziców, zabawy sportowo-rekreacyjne, grillowanie, finał turnieju rodziców w piłce nożnej, recital państwa Stawińskich i wiele innych atrakcji. Wydany zostanie również specjalny numer gazetki szkolnej ,,Figiel”.

Szczegółowy program poniżej:

Program Szkolnego Festynu Rodzinnego
w Szkole Podstawowej nr 6 w dniu 10.06.2016 r.:

Festyn odbędzie się w godzinach od 14:00 do ok. 17:30.

1. Rozpoczęcie imprezy o godzinie 14:00 – Recital Państwa Stawińskich, występy artystyczne, prezentacja finalistów i olimpijczyków, konkursów artystycznych, przedmiotowych i sportowych.

2. Gry i zabawy sportowo – rekreacyjne. Finał rozgrywek klasowych rodziców w piłkę nożną, rekreacyjne zabawy dla dzieci i rodziców na boiskach sportowych.

3. Konkursy, zabawy plenerowe na terenie szkolnym.

4. Degustacja zdrowej żywności przygotowanej przez uczniów i rodziców.

5. Malowanie twarzy, modelowanie balonów, duża zjeżdżalnia, rodzinne malowanie kolorową kredą oraz inne atrakcje.

6. Stoisko z pracami rodziców z możliwością zakupu.

7. Pokaz sprawności robotów sterowanych komputerowo.

8. Pokaz samochodów policji KPP w Mławie.

9. Grillowanie i możliwość zakupu produktów z których cały dochód przeznaczony jest na zakup sprzętu komputerowego.

10. Stoisko z produktami Firmy Lubawa – cały dochód przeznaczony na główny cel imprezy.

źródło: SP nr 6
oprac. red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500