Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

W miejskim parku w niedzielne popołudnie rządziły dzieciaki


Wesoło, kolorowo i gwarnie było w naszym parku w niedzielne popołudnie 4 czerwca. W tym bowiem dniu dzieci świętowały swój dzień pod hasłem „FUN DAY DZIECIAKI RZĄDZĄ”.

KSP Mława nabór

To świętowanie przybrało najróżniejsze formy. Na scenie trwały występy taneczne, pokazy aikido i różne konkursy. Przed sceną i w parku przechadzały się dwie nowe maskotki Miejskiego Domu Kultury. Jeden z konkursów dotyczył właśnie wyboru dla nich imion. Ale nie tylko na scenie działy się ciekawe rzeczy. W całym parku rozrzucone były punkty, gdzie dzieci mogły nie tylko bawić się ale i uczyć, przede wszystkim języka angielskiego. Tak więc na chętnych czekały kącik małego artysty, sportowy, malucha, bajkoczytania. Były gry retro, jak wyścig w kapsle czy gra w klasy i państwa. Wolontariuszki MOPS malowały twarze.  Był kącik logopedyczny i psychologa. Świetną zabawę pokrzyżowała nieco pogoda, gdyż ulewny deszcz przedwcześnie zakończył tak pięknie zapowiadające się popołudnie.

JK

« 1 z 4 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz