Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Marcin Burchacki kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

W miejskim parku w niedzielne popołudnie rządziły dzieciaki


Wesoło, kolorowo i gwarnie było w naszym parku w niedzielne popołudnie 4 czerwca. W tym bowiem dniu dzieci świętowały swój dzień pod hasłem „FUN DAY DZIECIAKI RZĄDZĄ”.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

To świętowanie przybrało najróżniejsze formy. Na scenie trwały występy taneczne, pokazy aikido i różne konkursy. Przed sceną i w parku przechadzały się dwie nowe maskotki Miejskiego Domu Kultury. Jeden z konkursów dotyczył właśnie wyboru dla nich imion. Ale nie tylko na scenie działy się ciekawe rzeczy. W całym parku rozrzucone były punkty, gdzie dzieci mogły nie tylko bawić się ale i uczyć, przede wszystkim języka angielskiego. Tak więc na chętnych czekały kącik małego artysty, sportowy, malucha, bajkoczytania. Były gry retro, jak wyścig w kapsle czy gra w klasy i państwa. Wolontariuszki MOPS malowały twarze.  Był kącik logopedyczny i psychologa. Świetną zabawę pokrzyżowała nieco pogoda, gdyż ulewny deszcz przedwcześnie zakończył tak pięknie zapowiadające się popołudnie.

JK

« 1 z 4 »

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500