Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar w Mączewie gasiło 6 jednostek straży


Dziś rano częściowo spłonął jednorodzinny budynek mieszkalny w miejscowości Mączewo gm. Strzegowo. Pożar gasiło aż 6 jednostek straży pożarnej, trzy zastępy JRG Mława, dwa zastępy OSP Strzegowo oraz zastęp OSP z Unierzyża. Nikt z mieszkańców budynku nie został poszkodowany.

– Zgłoszenie wpłynęło o godz. 4:57. Na miejscu okazało się, że osoby zamieszkujące budynek opuściły go jeszcze przed przyjazdem jednostek ratowniczo gaśniczych, nie zachodziła więc konieczność ewakuacji. Działania straży polegały na podaniu czterech prądów wody. Częściowo rozebrana została konstrukcja dachu i została dogaszana już po rozebraniu. Ze wstępnych szacunków wynika, że straty materialne są duże – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
4 lata temu

Tragedja współczuje takiego nieszczęścia

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x