Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Pożar w Mączewie gasiło 6 jednostek straży


Dziś rano częściowo spłonął jednorodzinny budynek mieszkalny w miejscowości Mączewo gm. Strzegowo. Pożar gasiło aż 6 jednostek straży pożarnej, trzy zastępy JRG Mława, dwa zastępy OSP Strzegowo oraz zastęp OSP z Unierzyża. Nikt z mieszkańców budynku nie został poszkodowany.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie wpłynęło o godz. 4:57. Na miejscu okazało się, że osoby zamieszkujące budynek opuściły go jeszcze przed przyjazdem jednostek ratowniczo gaśniczych, nie zachodziła więc konieczność ewakuacji. Działania straży polegały na podaniu czterech prądów wody. Częściowo rozebrana została konstrukcja dachu i została dogaszana już po rozebraniu. Ze wstępnych szacunków wynika, że straty materialne są duże – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Marcin

Tragedja współczuje takiego nieszczęścia