Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

U sąsiadów. Pijany młodzieniec spał z narkotykami na ławce w parku


fot. ilustracyjne

KSP Mława nabór

Płońscy policjanci zatrzymali 25-latka, który posiadał przy sobie amfetaminę. Funkcjonariusze zauważyli go, gdy spał na ławce w parku. Za posiadanie tej substancji psychotropowej grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotę rano  policjanci płońskiej patrolówki na ul. Wolności w Płońsku zauważyli śpiącego na ławce mężczyznę. Gdy do niego podeszli i obudzili, mężczyzna zaczął uciekać. Funkcjonariusze szybko go zatrzymali i doprowadzili do radiowozu. Okazało się, że mężczyzna to 25-letni mieszkaniec Płońska i jest nietrzeźwy (ponad 1 promil alkoholu w organizmie), a powodem do ucieczki było posiadanie przez niego narkotyków. W czasie sprawdzenia odzieży zatrzymanego policjanci znaleźli woreczek foliowy z białym proszkiem. Przeprowadzone później badania wykazały, że jest to amfetamina. Młody mężczyzna po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowej. Grozi mu za to do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska KPP Płońsk

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz